SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co sie dzieje ? pomozcie :(

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Moze byc wrzod albo poirytowanie zoladka przez branie lekow, np mety.
Sprobuj czegos co unormowanie kwasow zoladkowych jakies rennie albo cos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2573
Musze Cie niestety zmartwic ze na 100% jest to efekt Bionabolu.Mialem to samo.Za pierwszym razem sie smiertelnie wystraszylem , jednak nie bylem pewien czy to napewno od mety.Upenilem sie przy kolejnym cyklu gdyz sytuacja sie p[owtorzyla.Odstaw mete a sam zobaczysz.Pozostaja Ci 2 wyjscia:nie brac orali lub robic co najmniej 7 miesieczne odstepy(u mnie wtedy ten efekt nie wystepuje).Jednak ja proponuje Ci odstawic na zawsze mete gdyz u mnie od tamtej pory pojawila sie choroba refluksowamozliwe tez ze jest to zwiazane np ze spozywaniem pokarmów mlecznych których nei tolerujesz ... (ale to raczej wiazało by sie z troche innymi dolegliwosciami (mogło by sie cofac ale wystepowała by tez biegunka-mogła wystepować ...).pozdrawiam

沒 有 現 金 沒 有 大 量 , 沒 有 大 量 沒 有 類

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
Tak to od mety, dodadkowo pije białko na noc co dodakowo obciąża układ pokarmowy no i własnie takie są skutki a 5 tabsów to dużo.

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
Z moich obserwacji wynika ze faktycznie jest to efekt metki ale nie tak jak myslice otuz chodzi oto ze zołądek się kurczy, sprubuj zaraz po wstaniu duzo wypić i jak najszybciej cos zjeść, ale nie zaczynaj od białka najpierw jakies pieczywo moze byc bułka a potem reszta, mi to pomagało. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
ja mam jeszcze jedna wersje w zanadrzu
gdzies mi sie przewinela dyskusja Bula z kims tam
pisal on ze jest to wina siakies bakterii
chyba dobrze pamietam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o helicobacter :)
testy na jej obecnosc mozna kupic w kazdej aptece
ale jesli to helicobacter, to nie od cyklu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sory ale zapomniałem o tym napisać, biegunke też mam czasami. To jak mam zrobić ? brać mete po 3 dziennie czy odstawić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
Biegunka może być od tego białka, musisz powoli przestawiać się na dietę wysokobiałkkową i powoli przyzwyczajać organizm do mety i brać max 4 tabsy a w tej chwili spróbować przez pare dni po 3, białko bym radził narazie raz dziennie po treningu.Zakładam że do tej mety oczywiście bierzesz sylimarol i tabsy łykasz po jedzeniu.

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tabsy łykam po jedzeniu a sylimarolu nie biore. Acha i razem z tym białkiem pije CARBO olimpu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2573
Jezeli mozesz to odstaw mete chociaz na 2-3 dni lecz odrzywki bierz nadal.Wtedy sie upewnisz.Jednak ja na 99% obstawiam moja opcje wiec radze zrobic dluzszy odpoczynek bo bedziesz mial tak jak ja a to nie za przyemne jest.

沒 有 現 金 沒 有 大 量 , 沒 有 大 量 沒 有 類

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEPRESJA POSTERYDOWA

Następny temat

Cynk..

WHEY premium