SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co sadzicie o programach beachbody?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 699
witam,
jako ze o treningu wiecie chyba wszystko albo nawet wiecej (jestem pelna podziwu) postanowilam poradzic sie co do mojego pomyslu na zrzucenie kilku kilogramow:)
poniewaz lubie cwiczyc z dvd (cwicze dosc czesto-tzn prawie codziennie turbo jam - troche dla przyjemnosci, troche dla zrzucenia kilogramkow, a troche dla obnizenia cukru-mam cukrzyce typu 1 , insulinozalezna)i naogladalam sie zdjec pokazujacych efekty slim in 6, zastanawiam sie nad podjeciem wyzwania tego treningu.
wiem, jest ekstremalnie nudny.
dlatego chyba postanowilam poradzic sie fachowcow na forum:)
ale obudzila sie we mnie nadzieja na ujrzenie ponownie szczuplych nog pod warstwa ostatnio odlozonego tluszczyku...
diete chcialabym na te 6 tygodni dopasowac do Waszych wskazowek.
dodam, ze nie mam az tak wiele do zrzucania.
waze 61 przy 164 cm wzrostu. z tego spro miesnie zajmuja, ale niestety sa pokryte "poduszeczkami" okropnego tluszczu, ktory mam nadzieje spalic przez nastepne 6 tygodni.
myslicie ze przy pomocy tego dvd moze mi sie udac?
czy lepiej probowac z treningiem silowym (w domku jedynie, bo na silownie nie chodze z powodu cukrzycy - w domu latwiej mi kontrolowac cukry przy wysilku)
dziekuje z gory za wszystkie opinie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
A tak dokladnie to co to jest te turbo jam?
Rozumiem ze jakis trening na dvd ale ile trwa jedna sesja? Jakie zawiera cwiczenia?
Ile razy bedziesz cwiczyc? Codziennie?
Za malo informacji.
Pytalas lekarza o jakas porade?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 699
http://www.beachbody.com/
tu jest wszysko opisane.
turbo jam to kilka zestawow cwiczen. kilka kardio z elementami typu kopniecia, oraz cwiczenia "wzmacniajace" -turbo sculpt. generalnie dla poczatkujacych:) kardio trwaja okolo 50 minut, cwiczenia z ciezarkami i tasmami okolo 30.

zaczelam wlasnie slim in 6 - tu ciezko powiedziec do to za forma wysilku, duzo przysiadow, ale przeplatane wstawkami kardio.
jak sie oglada wygladaja latwo, ale miesnie mnie bola juz 2 dzien:)

co do uzgadniania z lekarzem - raczej nie ma zastrzezen.

myslalam zeby po slim in 6 zaczac p90x - ale nie wiem jak moja kondycja zniesie taki trening.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Może to i dobre. Sama sprawdź i sie przekonasz. Nic nie ryzykujesz, no tylko kontroluj ten cukier.
Jak wyniki za te 6 tyg nie beda takie jak oczekujesz to sprobujesz cos innego, przeciez to nie wyscigi. Wkoncu znajdziesz cos dla siebie.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 699
o, dzieki:)
ciesze sie ze mam "przyzwolenie" od madrzejszych ode mnie:)
zabieram sie do roboty:)
a cukier obiecuje kontrolowac (ostatnio wiekszosc zycie niestety wokol tego sie kreci).
obiecuje zdac relacje z efektow, ktore mam nadzieje beda satysfakcjonujace:)
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybkie spalenie oponki

Następny temat

Tłuszcz przed treningiem na CKD

WHEY premium