SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co sadzicie i kaoklaiu????

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1164
No w koncu temat o czlowieku ktorego podziwiam w tej chwili najbardziej z wszystkich fighterow w K1 Ja juz jako fan MT, to raczej inaczej nie moge mowic:P ale ten zawodnik pokazuje ze ktos o wadze zaledwie 78 kg( i tak juz zwiekszyl swoja wage, mam nadzieje ze zwikszy ja jeszcze bardziej) pokazuje ze mozna nie tylko walczyc ale i wygrac z zawodnikami o wiele cizszymi. Choc wiem ze MO to nie jest jeden z tych najlepszych fighterow a Ignashow cos sie opuscil ostatnio, to i tak wygranie z nimi to duzy sukces i choc macie racje ze z taka waga, to na pewno nie dal by rady LeBannerowi i tymi najlepszymi w k1 z duzo wieksza masa, to i tak chcial bym zobaczyc Jego walke jego walke np. z Remym i oczywiscie bylbym z Kaoklaiem
Trzymam za niego kciuki i czekam na kolejne walki MT rulez:)

Pozdro

bkszw.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Bonjo tez reprezentuje MT, a raczej ThaiBoxing.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1164
Wiem ale Kaoklai to Tajlandczyk i jakos mi tak do gustu przypad, kazdy ma swoj fightera i tak powinno byc

bkszw.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Jest spoko.Ale wolę oglądać walki z wagi super ciężkiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128


Zgadzam się całkowicie z JARZĄBKIEM - wolę oglądać kogoś z wagi ciężkiej z K-1. Moim zdaniem Kaoklai jest trochę zbyt pewny siebie (w walce na K-1 TITANS z Mike'em Bernardo po gongu kończącym walkę uniósł ręce w górę w geście zwycięstwa, a wg. mnie Bernardo był lepszy. Potem werdykt - DRAW i Kao się zdziwił).

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5057
No ja bym chciał zobaczyć naprzykład Kaoklaia w K1 Max walczącego z Puramukiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Gdyby Kaoklai nabrał masy, to już by nie był taki dobry. Dlatego tak dobrze walczy, bo jest chudszy i o wiele szybszy od innych. I miałby spore szanse z najlepszymi, co pokazał w tym turnieju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1695
No właśnie... Puramuk. Kaoklai i owszem zabłysnął ale Puramuk...! Próbuje włąśnie ściągnąć jakieś jego walki, bo to co zobaczyłem na eurosporcie mnie powaliło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
W walce w stojce jak i w VT przewaga masy jest bardzo wazna, co mozna zauwazyc zwlaszcza w k1. Tajowie nie maja czego obawiam sie szukac w K1 dopoki nie stworza wiekszego podzialu na wagi.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 411
czy to chodzi o fighetra który wygrał z ignaszowem po dogrywce na punkty? jesli tak to jest naprawde dobry ale niewypiętrzał bym jego zdolnosci puki co. podziwiam jego zaciekłosc

Znam Taekwondo, Karate, Judo, Ju Jitsu, kung-fu i jeszcze kilka innych fajnych słów !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wand z Quintonem :)

Następny temat

Wydaje wam sie ze Genki pajacuje?

WHEY premium