SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co powiecie na temat tych srodkow?

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3922
wpisz sobie w wyszukiwarke nazwe tych sokow,i poczytaj o nich.moim zdaniem dobry wybor.

S-mocze
F-orum
D-yskusyjne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6759


a co powiecie o winku?

Amicum proba probatum ama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 430 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6759


,

Amicum proba probatum ama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
winko iniekcyjne under... nie za mądre posuniecie ;]
a z tym to chyba były jakieś problemy nawet ;)

Zmieniony przez - luks__pl w dniu 2009-09-05 18:55:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14070
smoki1 a wbijałeś ta deke że twierdzisz ze jest dobra?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3922
twierdze ze dobra,bo takie slyszalem opinie.od powaznych ludzi,nie robiacych z geby trabki.
niestety kupojac srodki na cykl,nie mialem dostepu do ATOMICa,i nie moglem go kupic.niestety-bo bardzo chcialem ta firme.
kupilem ALCHEMIE, i nie zaluje,jest ok,tak deka jak i bold.pozniej wchodze na enana i propa z BRD-FID.

S-mocze
F-orum
D-yskusyjne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14070
to ja ci mowie ze ta nowa seria deki nie działa albo jest bardzo ale to bardzo zanizone stężenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3922
poczekajmy na wiecej opini.
ale jesli sie okaze,ze ATOMIC sie popsol,i juz nie warto go bic..
to szczerze sie zdziwie,bede zaskoczony.bo stawiam ta marke na wysokim miejscu,jak narazie.

S-mocze
F-orum
D-yskusyjne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z deką jest tak że jeśli masz oryginał Normy to jest najlepsza i tyle, bo apteczna... Wiadome że lepsze niż te wszystkie undery... Problem jest tego rodzaju że wyyebek jest więcej niż oryginałów.

Jeśli brałbym undera, a prawdopodobnie wezme bo nie chce ryzykować fejka, to tylko phoenix lub flor medico

Jeszcze się nie spotkałem z opiniami ludzi na których produkty tych fim by nie podziałały

co dalej, prop atomica wporządku, aczkolwiek wybór apteczniaków na rynku jest dość szeroki a ceny nie odstraszają więc nie wiem po kiego chu.. celować w under??


Winstrol, nigdy w życiu nie wbiłbym undera winka. Tylko desma.

pozdro

Zmieniony przez - sqrwielll w dniu 2009-09-06 18:08:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14070
prop atomica i tren dziła bo też biłem żeby nie był że robie jakaś nagonke ale deka niestety .. inne produkty inj. Atoma nie wiem. pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sustanon Organon real czy fake

Następny temat

Glutathione - cos jak tad/tationil

WHEY premium