SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co poradzicie:))

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25
co wy gadacie ja też tak miałem jak zaczynałem że mnie nogi bolały tak jest zawsze weź sobie wyjdź i przebiegnij kilometr sprintem a potem pod góre dla wózków inwalidzkich i znów kilometr to też Cie beda boleć nogi po pierwszym razie a po 20 juz nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
tentno, tentno, tentno


haha


sory musiałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
bic44
A jakim Fiacikiem śmigasz? )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 333 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1058
wiec odpowiedzcie :PP z tymi objawami co mialem i czasem mam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Nie ma sie czym przejmować, przejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 333 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1058
wiem ze te dziwne moje pytania sa ale chce zebyscie mi doradzali;d wiec to nie zadna tarczyca ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
kazdy ma tarczyce, no moze z wyjatkiem ludzi po jej wycięciu

jej przerost/ czy wole objawia sie m.in. tachykardią , wzrost cisnienia, szybsza przemiana materii, wyzsza temperatura ciala- uczucie ciepla, bo wiecej sie go wydala, wzrost zuzycia tlenu, slabienie mięsni, niewydolnosc serca, wzrost pobudliwosc, bezsennosc, drazliwosc, spadek tolerancji na glukoze, chwiejne emocje..
to tak z grubsza. ogolnie ciezki przerost , wole wiąze sie z tymi powyzszymi skutkami.

nie sądze abys to mial, tymbardziej ze jeszce niedawno w zimie tego nie miales.

dla spokoju ci powiem ze ja poce sie na silowni jak świnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 333 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1058
mam szybka przemiane materi powiem ci kolego:) jestem sczuply no temperature mam 36,8 37 stopni i wlasnie czesto czuje ze jestem cieply szczegolnie w szkole i na silowni? wiec jak jescze raz bys to skomentowal ocenil moj stan zdrowia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
normalny ... ludzie , za czesto doszukujecie sie czegos czego nie ma (nie mowie ze nie musi być musialbym cie zbadac a nie tylko pytac)

chcesz bardzo bo jestes nieziemsko zaniepokojony to idz do lekarza po skierowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 333 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1058
bylem juz u rodzinnego bylem juz u laryngologow i nikt mi nie powiedzial o tarczycy ale mam diete plan i ostatnio wogule przytyc niemoge ? wiec daj jescze mi rade? sa jakies powody do obaw?? z tymi objawami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan tygodnia na atlasie

Następny temat

FBW, potem FBW 15-10-5, następnie... ??

WHEY premium