SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co podczas treningu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 244 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2727
mam taki mały problem i nie wiem czy coś robie nie tak.podczas treningu może powinnem cos popijac procz wody...? bo jak juz sie solidnie rozkręce to lapie mnie taka jakaś słabosć tak jakby lekkie zawroty w glowie a po seri mroczki w oczach...co to moze kurde byc cwicze 1,5 roku i tak wlasnie od niedawna mi sie robi.cwicze 3 razy w tygodniu i zawsze tak 1,5h przed siłką solidny posiłek wciągam.
z gory dzieki za pomoc i pozdro

Las jest dla mnie wytchnieniem...
Lecz mięsni siła dzikim pragnieniem...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
hmm przez treningiem koło godziny zjedz cos pozywnego , a pod czas treningu wspomagaj sie izotonikami

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
carbo przed... carbo podczas... carbo po...
to najlepsze wyjście... kiedyś też tak miałem i zacząłem taki układ stosować... pomaga...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
will , ale pozna przeciez odpowednio wczesniej zjesc pełen posiłek...
izotoniki mysle zeby sie przydały po treningu mozesz wypic carbo gdyz w carbo sa ww ktora maja wysokie ig.... ale mozna tez odrazu oprcz carbo zjesc odrazu posiłek

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
oczywiście... z tym, że mój organizm był tak zbudowany swego czasu, że po zjedzeniu posiłku na 1,5h przed treningiem podczas treningu już brakowało mi sił... i dlatego jedynym rozsądnym rozwiązaniem było i w zasadzie czasami teraz też jest carbo pite podczas treningu... pozwala mi to efektywnie trenować przez 1,5h bez żadnych drżeń rąk i ogólnego osłabienia

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 244 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2727
i chyba tak zrobie jakis izotonik ale carbo.a przed treningiem jem naprawdy spory posilek glownie ryz w ilosci zaleznej od tego jak bylo w pracy,paczke lub 1,5 do tego gotowane mięsko drobiowe albo jakis makaron z sosem raczej wszystko z minimum tluszczy bo 1,5 roku temu bylem wiekszy o 22kg i nie chce do tego wrocic.
co polecicie carbo czy izo i jakie najkozystniej wychodzi
dzieki i pozdro

Las jest dla mnie wytchnieniem...
Lecz mięsni siła dzikim pragnieniem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
carbo

tanie i dobre w smaku są olimpa - cytrynka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
Nom cytryna bardzo dobra

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 244 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2727
wielkie dzieki za rady juz sie odwdzieczylem

Las jest dla mnie wytchnieniem...
Lecz mięsni siła dzikim pragnieniem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
znaczy sie wszedłes na pajacyka ?

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 244 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2727
tam tez oczywiscie

Las jest dla mnie wytchnieniem...
Lecz mięsni siła dzikim pragnieniem...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cell pump - pomocy !!!

Następny temat

Najtańsze źródło Glukozaminy :)

WHEY premium