SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co po cyklu na kreatynie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
witam. Wlasnie koncze cykl na olimp creatine xplode i no shotgun. Z przyrostu sily jestem zadowolony lecz obwody nie urosly bawet o milimetr. Stąd moje pytanie czy zastosowanie np monohydrantu odrazu ppo cyklu ma sens i czy powinno mi cos przyjsc obwodow i ewentualnie zily lub za mono jakas inna odzywka czy to nic nie da i nie ma rraczej sensu?

Pomogłem? To daj SOG'a :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
raczej problemu szukaj w odzywianiu
ile trwa juz cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
V tydzien. Ogolem to przedewszystkim chodzi mi tez o sama informacje czy tak mozna robic i czy daje to jakiea efwkty a jak tak to jakiego supla wrzucic po tej krecie i boosterze zeby bylo +cm. Z odzywianiem jezt wszzystko ok

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28742
możesz przeciągnąć cykl do 12 tyg albo i dłużej to juz zależy od ciebie, a jak nie rośniesz to wina diety, wrzuć mono albo jabłczan w sumie bez różnicy

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hi-Tec Hyperfusion

Następny temat

co po kreatynie

WHEY premium