SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co po cyklu?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6397
Ta przysiad +20,martwy +25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6397
A bije enan tescia z pmp steroids z iranu 250. Bilem co 5 dni,od 7 tyg co 4 dni

Zmieniony przez - Nonamee w dniu 2013-04-27 20:08:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Czyili twoja masa to głównie retencja - praktycznie wszystko ci spadnie na pct, siła w dużej mierze też. Utwardziłbym to czymś, bo będą płacze.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6397
Czym bys utwardzil? Nie lowiedzialbym ze tam spasnie duzo po pct
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
To zobaczysz jak wejdziesz. Do utwardzenia bym to pociągnął na winie jeszcze z 6-8 tyg 30-40 mg dawka. Najlepiej wino jeszcze odpalil podczas bicia testa.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
i zakonczyc cykl samym winem ? jak ty to widzisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Bez problemu można. A najlepiej tak to zrobić(skoro testa zostało na trzy tygodnie jeszcze):
9-12 Test
9-15 Wino 30/dzień
9-14 Proviron 50/dzień
15 Proviron 25/dzień
Odblok

Spadki i tak będą, ale ten schemat je zminimalizuje i w dodatku podsuszy to co wypracowało sie na teściu. Wtedy wyjdzie ile z tego to woda, a ile nabite mięso(zakładając oczywiście, że dieta jest).





Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2013-04-28 00:54:58

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6397
W sumie spoko to wyglada. Kuwa nie wiem teraz co robic. Troche cykam sie spadkow. Ale nie sadze zeby byly wielkie. A ogolnie to jakbym wkrecila beta alanine i krete na koniec to by bylo spoko?
A jak nie to to winko i lroviron w tabsach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6397
W sumie ten proviron wyxiaga wode z organizmu to chyba tak jak na pct? Czy na pct miecho tez schodzi? A winko to po co? Kuwa no nie wiem. W sumie dobrze to wyglada. Zeby nie bylo spadkow o jakies 5kg. Tak max 2 bym chcial zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Kretkę możesz też dodać. Jestem mocno przekonany, że masa jest retencyjna, więc jeśli wbijesz hcg po teście od razu i pójdą sermy to zleci woda i z tych twoich 12 kg zostaną może 3, siła, jak napisałem wyżej, też sporo w dół pójdzie. Proviron blokuje estro i obniża jego poziom, wyciąga wodę i utwardza zdobyte mięso - w kombie z winem ubije ci to co do tej pory zdobyłeś. Spadki są sprawą indywidualną, ale jeżeli, jak wspomniane wyżej, masa jest retencyjna, to dużoooooo spadnie - stąd moja propozycja. Zrobisz jak chcesz.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oxanabolon czy warto?

Następny temat

Marihuana jako środek dopingujący

WHEY premium