SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co po cyklu?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6397
9kg spadku? Tyle wody? To lipa by byla. W sumie to kumpel ktory siezzi w tym z 6 lat mowil ze mam do konca flakon wbijac. Odblokowac sie. I krete wpuscic.
W.sumie jak mowisz ze ma.tyle.spasc to lipa. No ale jesli i tak 9kg to retencja no to i tak spadnie,bez roznicy czy zapodam wino.z.provoronem czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
woda zleci tak czy inaczej, pozatym czemu tak ci zalezy na tym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Combo wino plus proviron zmniejszy spadki na pewno - o ile nie wiem. Tak samo nie wiem czy ci akurat 9 kg spadnie - to użyłem raczej do zobrazowania tego, ze będzie to sporo. Pierwsze skrzypce zagrają genetyka i dieta plus odpowiednie pct.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6397
Zalezy mi na tym zeby nie spadlo duzo. I zeby sila nie spadla. Na wrzesien szykune nowy cykl. I na luty przyszly rok tez nastepmy. I chce doboc do porzadnej wagi i rozmiarow;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Moga pasc jeszcze tez podpowiedzi zebys dokupic testa do tego combo co zaproponowalem(bo taka opcja tez moze byc). Wtedt by lecial test(ale tu juz bym go zamienil na propka) +wino+proviron. Kombinacji jest naprawde duzo aby cos z tego jeszcze wyciagnac.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6397
Dobra pokaze kumplowi co pisales. Pogadam z nim. Co on o tym sadzi. No i dzieki za wszystko. Lap soga, jak na cos ciekawego wpadniesz to pisz na pw

Zmieniony przez - Nonamee w dniu 2013-04-28 01:40:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10804
wino z tego co wiem odwadnia, a skoro w organizmie znajduje sie duzo wody to spadki moga byc jeszcze wieksze, chociaz nie jestem tego pewien wiec moge sie mylic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6397
Tak samo proviron. A ty co oo cyklu robiles zeby spadki zmniejszyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ale co Ty chcesz minimalizowac ?
woda i nabicie spadnie, nic nie poradzisz,
jak sie odblokujesz to spadki nie musza byc duze, zalezy na jakim etapie jestes,
Spadki zawsze sa i sa po wszystkim, to co wychodowales sztucznie organizm zliwkiduje z czasem

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6397
Czyli i tak beda spadki. Oczywiscie tylko retencja spadnie? No i sila pewnie. A sila ile moge sie spodziewac? No i na oststni tydzien cyklonu wrzuce krete, i dietke utrzymam. Mysle ze bedzie ok;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oxanabolon czy warto?

Następny temat

Marihuana jako środek dopingujący

WHEY premium