SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na to szefowe ? (amaya_baja)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 106
a oto moja miska a za chwile fotki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 106
hahaha czasem mnie się udało na chwile więc okropnie bardzo chce cwiczyc ze sztangą, mam juz lekkie doswiadczenie w tych maszynach i nie uważam , że są fajne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 106
a oto sem ja gotowa do boju

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17819
amaya_baja
gotowa do boju

To walcz o tą sztangę na siłowni ;]
Nie miałaś mieć przypadkiem wg Obli 1800 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 106
Tak. 1800 i zwykle jest, dziś jakoś słabo ,poprawie sie jak w swajcarskim zegarku. Początki z tym jedzeniem to była masakra ale już co raz lepiej odnośnie wagi, liczenia, punktualności. Strona ile waży i ladiessfd dołączyły do codzienności jak picie zielonej herbaty...to chyba miłość ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 106
dziewczyny w piątek byłam na sguoshu i oczywiście mam zakwasy masakryczne, czy mogę przy takich zakwasach wybrać się dziś na siłke ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zależy, troche trudno teraz ocenić, lepiej nie idz na swoim poziomie i poruszają sie w formie aerobowej jakies bieganie lub GPP
i niestety tez krzywa jesteś wiec do swojej codziennej aktywności dołącz cwiczenia z posta dla połamańców (masz go w regulaminie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 106
dzięki, wrzuce dziś aeroby no i te ćwiczenia dla krzywusów :) swoją drogą to dopiero po tej fotce widzę swoją krzywą postawe!!!!! masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 106
dziewczyny to co....mam zacząć trening od początku z regulaminu po tych 8tyg. zabawy na maszynach czy może poszukać tutaj gdzieś u dziewczyn i podpatrywać o podobnej wadze, figurze i podobnym celu ? bo już bym chciała lecieć i ćwiczyć jak mi te zakwasy miną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 106
a nie mogę jeszcze doczytać a wręcz ile osób tyle opnii dookoła, kiedy najlepiej spozywać białko serwatkowe ? rano ? po treningu czy przed spaniem ? tak widzę ludki piją ale któa opcja jest the best ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak pokierować dziewczynę?

Następny temat

Jaki orbitrek?

WHEY premium