SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co mi dały i dają aeroby

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez BodyLine za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34966

....:::KOЯN:::....
....:::SliPKnoT:::...
βЦςЂέЯЈЄ
[baby to chóje] SZEF !

...
Napisał(a)
Usunięty przez BodyLine za pkt 4 regulaminu
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Trochę ogłady i minimum kultury,proszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
jest strasznie chudo, rece i nogi są jak patyki, brakuje masy, w ogole mi sie nie podoba taki typ budowy


BodyLine taka opinia moze byc ?

Zmieniony przez - __Kamil__ w dniu 2009-08-01 12:29:44

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Oczywiście.Prawo do własnej opinii ma każdy,tylko trzeba ją wyrażać w odpowiedni sposób.Krytyka ma być konstruktywna a nie uwłaczająca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
syletce do fitnesowej duzo brakuje choc plecki tylem fajnie wygladaja , ale jako kobieta calkiem ladnie i estetycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
to wczesniejsze to niebylo chamskie, chociaz mogles to tak odebrac , sory nastepnym razem bede lepiej wyjasnial

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
z jakiego woj. jesteś bo bym Cię chętnie na żywo zobaczył i ocenił

popraw brzuch i będzie fajnie (wg mnie oczywiście), ale to zależy co komu się podoba...

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15548
pewni8e zaraz sie jakis figofago odezwie ale jak dlamnie nic nie musisz robic poprostu masz taki typ budowy a nie inny jednym slowem sliczna kobieta

sila walka honor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 478
hmmm.. z jakiego jestem województwa? .. to jeszcze mogę zdradzić woj. małopolskie.

A tak w ogóle, to doceniam wszystkie komentarze, bo dodają mi motywacji, jednakże nadal jestem za tym, żeby się wyrzeźbić /przede wszystkim brzuch/ i nabrać nieco więcej mięśni w rękach i nogach. Mam nadzieję, że za jakiś czas /bo liczę na to, że wytrwam w treningu/ wrzucę foty z efektami. 3majcie za mnie kciuki!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LosIcarios- "zmiana" w 7 miesięcy

Następny temat

Po 14miesiacach 17lat;)

WHEY premium