SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co brać zeby przytc nie za drogie??

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 525 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3205
Kretanabol to jest steryd zawierający aminokwasy i enzymy pochodne z kreatyny ? Dietanabol badali uczeni z Owen Medical Laboratory i ma aż 42 wiązania krytyniny. Metanabol przykładowo ma tylko 12 wiązan

Zmieniony przez - kostya w dniu 2010-07-01 00:08:49

Padłem... nikt nie poda ręki... sam wstanę... silniejszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1448 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8915
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
kostya źle słyszałeś.kretanabol ma silne wiązania na pozycji alfa(co kolwiek to znaczy) z kretyniną która jest pochodna mety(to fakt) i ma coś tam pozmieniane i dodane z sekstetem elektronowym.kuzyn gadał ze to angole z oxfordu badali,pare biednych myszek pozdychało na watrobe ale poświęciły sie dla nauki,ja to szamam jeszcze nie mam problemów z wątroba

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do dietanabolu, ktoś pytał o dawkowanie, bierzesz 5-6 razy dziennie, a na noc podpinasz się do kroplówki z oliwą z oliwek. Ceny w zależności od rozpisu tygodniowego, w każdym sklepie spożywczym dostaniesz dietanabol.

Odblokowujesz się po miesiącu cyklem na Espumisanie i zastrzykiem z gainera w czoło pomiędzy brwiami.

Zmieniony przez - Przemyski w dniu 2010-07-01 14:56:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 473 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2414
Dietanabol nie źle kopie, z nim nie ma żartów

Masa jest wszystkim, a wszystko bez masy jest niczym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 525 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3205
chłopaki z siłowni znają się na rzeczy, i jak mówią że DIETANABOL jest najlepszy to jest najlepszy. Dietanabol zawsze górą.

Padłem... nikt nie poda ręki... sam wstanę... silniejszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
puknij się w łeb!!! ale z ciebie cisną!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1448 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8915
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
PASZA DLA ŚWIŃ ŻĄDZI!!!









































































Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najlepsze tricky do piłki nożniej

Następny temat

jak szybko schudnąć

WHEY premium