SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co brać zeby przytc nie za drogie??

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1448 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8915
w niewielkich ilosciach zawierajacy tłuszczoze zapomniales dodac kostya , :-/ do autora : bialkozy i weglozy to pochodne bialka i weglowodanow tylko majace bardziej rozgalezione lancuchy , ktore ulegly cyklizacji i wydluzeniu w procesie klambinowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1448 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8915
odsylam Cie na konsultacje do przemyskiego.. on jest ekspertem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 675 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18108
Dietanobol jest bardzo dobrym środkiem jeśli się wie gdzie kupować to wychodzi w miarę tanio :)

The Sky Is The Limit!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1448 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8915
zalezy czy na produkty zawierajace bialkoze czy wegloze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2317
ja szczerze powiem ze tez bylem zielony jak ty ale chlopaki powiedzieli mi o tym dietanabolu i w trzy miesiace w bicepsie z 29 cm do 39 cm..ej a masz dostep do krowy ??bo puzniej jak skonczysz cykl musisz pic swieze mleko od krowy ..no ja niestety niemialem i mi troche maski polecialo ale i tak kozak efekty ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1448 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8915
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ja proponuje kretanabol,niedawno wszedł na rynek ale jeszcze go nie reklamuja ale jest lepszy niz dietanabol

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 525 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3205
Nie którzy tu kłamią z wymiarami, mi po dietanabolu weszło 4cm w łapce, cykl 2miechy. Dietanabol kosztuje sprowadzany z Ukrainy 120zł na polskie 4blistry tabletek, to starcza na około 1 miech cyklu. Dietanabol bierzesz w 1 tygodniu rano 2 tabletki i po obiedzie 4. Potem w kolejnych 4 rano i na wieczór 4. Jest to silny specyfik, dlatego należy mieć ścisłą dietę, oraz zabezpieczyć się lekami na wątrobe. Lecz nie ma się czego bać, ja zadnych efektów ubocznych nie miałem mówi się o efektach ubocznych i straszy ludzi, ponieważ wtedy się metka by nie sprzedawała i inne sterydy :) jak coś to pisz :)

Padłem... nikt nie poda ręki... sam wstanę... silniejszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ha.....tylko 4cm w 2 miechy??ja już na kretanabolu po 2 tygodniach mam 1 cm do przodu!!a sie dopiero rozkręca,nie wiem ile kosztuje kretanabol bo mi kuzyn z anglii wysłał to ja cisne jedna tab po każdym posiłku ale nie można przekraczać 5 dziennie bo wtedy z watrobą może być źle

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 876 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37714
ryż,kurczak

LUdzie którzy bija koksy są dla mnie niczym... nIczym bracia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najlepsze tricky do piłki nożniej

Następny temat

jak szybko schudnąć

WHEY premium