SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clenbuterol a wrodzony przyrost nadnerczy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
witam!mam wrodzony przyrost nadnerczy ,przyjmuje tabletki takie jak cortinef i dexametason , mam dosc duzo tłuczyku , walcze z tym na wszelski sposoby lecz bez skutku,kolega zamowil mi clenbuterol. narazie przez 1 tydzien biore go po 1 tabletce ,co tydzien kolega mi powiedzial bym zwiekszal o 1tabl (tylko 3 tyg) po 3 tyg zmienszyl na 2 i na 1(lacznie 5 tyg brania), i o to pytam... czy clebnuterol jest b niebezpieczny dla mnie(przy tej mojej chorobie) przy takiej dawce,i czy takie przyjmowanie jest dobre... bardzo chcialbym o szybką odpowiedz gdyz nigdzie nie moge znalesc takich tematow. z gory dziekuje i czekam na odpowiedz . pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
oj ciężka sprawa, najlepiej zapytaj lekarza czy leki na astmę oskrzelową szkodzą przy Twoim schorzeniu. Tutaj ci nikt raczej nie powie. Bierzesz na własną odpowiedzialność.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9988
napisz maila do jakiegoś lekarza z poradni internetowej, dostaniesz fachową odpowiedź.

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Dobry pomysł aż ci dam soga incognito

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9988
Podziękował ;). http://www.zdrowemiasto.pl/ <-- tutaj można pisać.

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
ok dzieki ,moze faktycznie lepiej napisac do lekarza a znacie moze jakas stronke do takich lekarzy? pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
incognito nie zauwazylem stronki :) dzieki bardzo i pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
W każdym arcie o clenie pisze by go stosować max 3 tygodnie, bo po 2 tygodniach przestaje działać. Specyfiki takie jak clen są przeznaczone dla ludzi zdrowych, mających świadomość co to clen i jak to działa. Ty masz problemy ze zdrowiem, brak wiedzy. Lepiej tego nie bierz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 cykl

Następny temat

Powerdrol pomoc w cyklu

WHEY premium