SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clen w aptece

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Pytanie krotkie

Moj dil juz nie ma clena - czy jest mozliwosc dostania go w jakims innym srodku <clena nie dila< w aptece ?

bo gdzies czy tu na gforum czy na necie czytalem ze clen wystepuje i w innych lekach pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Nie jestem pewny na 100 % ale z tego co się orientuję clenbuterol nie jest już produkowany w celach leczniczych ze względu na duże skutki uboczne. Obecnie stosuje się antyastmatyki selektywne (nie szarpią serducha hehe)ze względu na bezpieczeństwo i znacznie mniejsze skutki uboczne. Należy wziąść pod uwagę fakt że z punku widzenia medycznego utrata tkanki tłuszczowej czy podniesienie ciśnienia, temperatury itp. są skutkami niepożądanymi podczas leczenia astmy.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Niebardzo, chyba pomyliło Ci się z efedryną, pseudoefedryną...

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
nie wiem..

Potem poszukam to napisze nazwy ale bylo tam 2 - 3 leki..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2909
byl w aptece. zalatwialem sobie jak jeszcze mieszkalem w PL, niestety nie pamietam nazwy. byly to tab. 4mg przy czym koszt ok 20zl za 30 tab.nie wiem jak teraz.pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Cena niewazna :D

mialem Clena i dzialal na mnie naprawde fajnie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3786 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205633
Zapewne chodzi Ci o salbutamol, choc wykazuje podobne dzialanie do clenbuterolu nie jest to ta sama substancja aktywna.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Ekhm wlasnie nie :)

jeszcze posiedze i poszukam tego arta

Swoja droga dzialanie podobne ale czy do konca ? chodzi mi zwlaszcza o pobudzenie - na clenie mam bardzo fajne pobudzenie sidow praktycznie nie mialem poza trzesacymi sie rekoma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Cytat:

Nazwy:Clen, Clenbuterol

Gdzie mozna spotkać:
-Spiropent
-Contraspasmin
-Monores
-Clenbuterol ( 50 tabletek 40mcg )
-Czarny rynek

Coto spiropent ? Contra.. ? monores?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3786 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205633
Spiropent to niemiecki clen.
Contraspasmin tez niemiecki dosc rzadki.
Monores to wloski clen.

EDIT: nie dostaniesz tych pozycji w polskiej aptece.


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2007-10-26 09:59:10

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
hmm czyli innymi slowy po prostu to inne nazwy clena ?

dzieki za odpowiedzi poleca potem sogi pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3091 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24689
spiro w niemieckiej aptece,ale z tamtad nie wtargasz sam...

= = = EKSPERT w DOPiNGu = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_chwila_prawdy_III-t346227-s21.html = = = AkTUALNE FOTO = = =
http://www.sfd.pl/Twoja_Chwila_Prawdy_II-t318205-s255.html  NoWe FoTo Yo!;]


Inside We all know only the strongest survive...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cos zamiast tescia?

Następny temat

durajet 200

WHEY premium