SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ckd do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6008
Płeć : mężczyzna
Wiek : 22
Waga : 78
Wzrost : 181
Obwód klatki :
Obwód ramienia :
Obwód talii :
Obwód uda :
Obwód łydki :
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : kolo 20
Aktywność w ciągu dnia : studia
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : fbw aero
Odżywianie : zadnych problemow i ograniczen
Cel : 12bf
Ograniczenia żywieniowe :
Stan zdrowia : ok
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : narazie podstawy - o3, witaminy, carbo na ladowania, jeszcze pewnie apteczne zma. jesli chodzi o spalacz to potem ewentualnie bede myslal
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : narazie nie ma po co
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana


Jak w temacie wrzucam tu swoje CKD z prosba o Wasza ocene
zapotrzebowanie 2500

1. Jaja 200g
Oliwa oliwek 30g
Otreby pszenne 30g
BTW: 27b 48t 7ww 562kcal

2. Piers z kury 150g
Orzech wloski 30g
BTW: 37b 22t 1ww 342kcal

3. Zeberka 200g
Orzech laskowy 30g
BTW: 27b 62t 1ww 664kcal

4. Sledz swiezy 200g
BTW: 33b 21t 0ww 322kcal

5. Twarog poltlusty 200g
Olej lniany 30g
Otreby 20g


Calosc
bialko - 164g 2,1g/kg masy ciala
tluszcz - 193g 2,5g/kg
ww - 20 g
Kcal 2500

Chcialbym jeszcze rozwiazac kilka trapiacych mnie kwestii :)
1) wyszlo mi 2,1g bialka na kg masy ciala wiec raczej troche sporo jak na ckd. obciac troche, czy zostawic biorac pod uwage ze 20g to bialko roslinne?
2) dodac jeszcze jakies ww czy sam blonnik wystarcza?
3) i jeszcze pytanie o bilans tluszczow. ciezko mi znalezc jakas wiarygodna tabele o3/o6 wiec byloby mi milo jakbyscie mogli dac znac czy dobrze sie ten bilans rozklada w diecie czy pozamienic np orzeczhy na jakies inne cuda

z gory dzieki i pozdrawiam


Zmieniony przez - el_barto w dniu 2011-02-11 14:13:14

Zmieniony przez - el_barto w dniu 2011-02-11 14:52:03

Float Like A Butterfly Sting Like A Bee Rumble Young Man Rumble!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Na jak długo przewidujesz CKD?

Jesli 2500kc to twoje zapotrzebowanie zerowe to w porzadku, bo widze, ze wage masz dosyc niską w stosunku do swojego wzrostu.

1) wyszlo mi 2,1g bialka na kg masy ciala wiec raczej troche sporo jak na ckd. obciac troche, czy zostawic biorac pod uwage ze 20g to bialko roslinne?
Mozesz podwyzszyc do 2.5g, to tak minimum mozesz miec.

2) dodac jeszcze jakies ww czy sam blonnik wystarcza?
Tak, duzo warzyw zielonych.

3) i jeszcze pytanie o bilans tluszczow. ciezko mi znalezc jakas wiarygodna tabele o3/o6 wiec byloby mi milo jakbyscie mogli dac znac czy dobrze sie ten bilans rozklada w diecie czy pozamienic np orzeczhy na jakies inne cuda
Różne źródła piszą różnie. Najlepiej dawaj więcej omega3. Żółtka jaj tez moga byc, masło ale prawdziwe - prosto od krowy ;), w sumie patrząc na diete, to wydaje sie byc ok.

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6008
ckd planuje pocisnac mysle miesiac, gora dwa. cel taki jak napisalem w ankiecie. Po prostu obilo mi sie o uszy ze przy tak malej podazy ww, bialko jest syntezowane w glukoze i ze warto uwazac . Ale skoro mowisz ze ejst ok to bede spac spokojnie:)
a co do omegi 3 wiadomka, cisne co dzien tluszcz z watroby lososia czy cos takiego. W kazdym badz razie dzieki za poswiecenie chwili czasu. Milej niedzieli :)

Float Like A Butterfly Sting Like A Bee Rumble Young Man Rumble!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Na miesiac?
To po 2 tygodniach zrób podwyzszenie wegli do ok 100-120gram, ale tylko jeden dzien, by wypełnic giokogen wątrobowy, bo widze, ze byłęs na zbilansowanej wczesniej. Nie odłozy ci sie to w postaci tłusczu, wypełnisz tez miesnie glikogenem. Psyhcicznie tez sie lepiej poczujesz.

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzezba nie z wyboru

Następny temat

Bieganie, redukcja, pytania...

WHEY premium