SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cienie pod oczami

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1094
Mam to samo ... jak mnie policja spisywała to myślala, że jestem nieźle zjarany. A sqna akurat w ogóle nie palę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 548 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4477
podobno mozna to operacyjnie usunac
znaczy rozjasnic

kania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 477
czyli nie ma dobrego rozwiązania bo tez mam ten problem :((((((((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
dziewczyna moze sobie strzelic makijaz,a facet ma problem chociaz i z makijazem roznie to bywa... a w rozne specyfiki malo wierze. Raczej z natura sie nie wygra. Taka uroda zostales obdarzony i juz. Jedynie staraj sie nie przemeczac i nie zarywac nocy,bo beda jeszcze widoczniejsze.

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 384 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1956
a probowales sie opalic? albo posmarowac twarz samoopalaczem? Wokol oczu naloz jego BARDZO CIENKA WARSTWE a na reszte twarzy normalnie.
Jak sie zdecydujesz na moj sposob to najpierw poczytaj o stosowaniu samoopalaczy na wszelki wypadek
mozna sprobowac rozjasniac cienie sokiem z zielonej pietruszko (natki) i jak ktos wczesniej radzil swietlikiem ale ziolem a nie kremem, bo w kremie jest go za malo jak ktos ma duzy problem
kosmetyki powinienes nakl;adac zimne pod oczy i na powieki, zeby te naczynka sie obkurczyly i troche schowaly

i nie klnij tyle!

ewel
--
marudzę na temat naturalnej pielęgnacji ciała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
po pierwsze - swietlik nie zlikwiduje problemu , bo to zwyczajny zel z wyciagiem ze swietlika ktory ewentualnie moze lagodzic podkrazone oczy , a jego koszt to kilka zlotych (nie wiem skad komus przyszlo do glowy , ze to taki drogi specyfik)
po drugie - skoro problem Cie meczy taki dlugi czas, to dziwie sie, ze jeszcze nie znalazles sie u specjalisty . Radze zbadac sie pod katem alergii. Testy alergiczne moga wyjasnic sprawe, a do tego mozna zbadac tarczyce - ona tez moze powodowac cienie i opuchlizne pod oczami (ale nie wiem czy nadczynnosc czy niedoczynnosc)
po trzecie - cienie pod oczami prawdopodobnie mozna zniwelowac wstrzykiwaniem bioalcemidu - plastycznie/chirurgicznie .
po czwarte - jesli masz taka urode to zastosuj krem z arnika, chociaz wydaje mi sie ze wyprobowales ich juz tysiace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1825
Hej
laywoman ma rację. Ja też mam cienie pod oczami, może nie jakieś specjalnie duże, ale są. Kosmetyczka mnie oglądała i powiedziała, że to już taka "uroda" po prostu niektórzy ludzie mają pod oczamisłabsze naczynka krwionośne i jak śpią i krew trochę dłużej krąży w tych naczynkach to one pękają i tworzą się cienie. Jakoś tak. W każdym razie można to jedynie zamaskować korektorem, bo świetlik na to nie pomoże. No i nie wiem, może są jakieś wykręcone superdrogie zabiegi, idź choćby do kosmetyczki, to Ci coś doradzi.
Nie wykluczam, że to może być objaw jakiejś choroby, ale w tym zakresie się nie wypowiadam
_inga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
tak, tez uwazam ze korektor to swietne rozwiazanie. Dopasowac do swojego koloru cery i bedzie good.
Jak dla mnie najlepszy jest korektor w olowku jak ja to mówie (jak kredka, obustrony, z jednej ciemniejszy z drugiej jasniejszy) dermiki, około 40 zl ale jest naprawde i trwały i na dlugo starcza. Swietnie sie go tez aplikuje

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Zbadaj wątrobę i nerki po pierwsze.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I tarczyce do tego...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gorączka 37,2C do 37,8 non stop

Następny temat

Zielona glinka - trądzik

WHEY premium