SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cienie pod oczami

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1660
testy alergiczne tez bym zrobila, sama mam podkrazone oczy ale nosze okulary i to wlasnie one swietnie to maskuja( nie mam na mysli okularow przeciwslonecznych ani zadnych z przyciemnianymi szkłami)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12
Codzienne okłady z zielonej herbaty powinny rozjanić trochę skóre. Tylko podkreślam, że z zielonej, bo czarna może wszystko pogorszyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1094
Ja jutro idę do lekarza, żeby mi dał skierowanie do alergologa na testy. Może to rozwiąże mój problem, jeżeli nie, to pozostają badania nerek, wątroby, albo tak jak napisal "Martucca" tarczyca ...
Myśle, że to wina "wewnętrzna" organizmu, żądnymi kremami itp. tego nie zniweluję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1660
dobra decyzja z pojciem do lekarza, tylko wiesz nawet jak wykryja Ci alergie to te cienie zostana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1094
Tak, ale dzięki temu będę mógł unikać rzeczy na które potencjalnie mogę być uczulony. Może to tyczy się też jedzenia, może dostanę też lekarstwa, specjalnie dla mnie (na moją alergię) na receptę. Istnieje też możliwość, że mam np. chore zatoki, co jest dość prawdopodobne. Szkoda tylko, że ide do państwowego "lekarza" myśle, że będzie mnie olewał :/ Mam złe wspomnienia co do służby zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doraźnym rozwiązaniem problemu dla Ciebie będzie zakup rozjaśniającego korektora pod oczy. Oczywiście nie zatuszuje ona całkowicie defektu szczególnie jeśli masz dosyć bardzo widoczne te cienie, ale sprawi że będą one lepiej wyglądać. Ze sprawdzonych mogę polecić korektor firmy Oriflame Under Eye Concealer. Kosztuje około 30 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1660
idz do lekarza ale nie licz ze jesli bedziesz mial alergie to cienie pod oczami znika,sama mam alergie zarowno pokarmowa jak i na roznego rodzaju pyli roztocza itd i mimo brania leków odczulania mam nadal cienie pod oczami, ale moze nie masz alergi i ten problem da sie jakos rozwiazac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11
bardzo dobry jest krem Ziai Herbika Plant (tylko 4,oo),płatki ogórkowe Sephory i krem z oczarem wirginijskim ATW. Oczywiście trzeba cierpliwości. Ja wyraźne zmniejszenie zauważyłam po 2 tygodniach. Świetlik w żelu i w torebkach do zaparzenia też się sprawdza, ale jest droższy. Dla Pań jeszcze korektor Maybelline (19,oo). No i dla wszystkich domowe sposoby: okłady z herbaty i lodu, masaże okolic oczu. :) Polecam stosowanie domowych sposobów i kremiku ziai i ATW, ponieważ są naturalne, a co za tym idzie zdrowe!!! Pozdrowionka i powodzenia w walce z worami pod oczami :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 223
Dzięki wielkim, ciemnym cieniom w okolicach oczu wyglądamy na zmęczonych. Przyczyna jednak nie tkwi w zbyt wielu nie przespanych nocach. Cienie w okolicach oczu powstają z kilku przyczyn. Pigmentacja – może to być problem dziedziczny, może wynikać z przyjmowania antykoncepcji hormonalnej lub powstawać od Słońca. Cienie pod oczami mogą powstawać także na skutek uszkodzenia naczyń krwionośnych – mogą przepuszczać niewielkie ilości krwi, które rozlewają się pod cienką skorą okolic oczu.

Polecam płatki ogórkowe z Sephory!
na co dzień, korektora Maybelline EverFresh pod oczy (korektor wybieramy w kolorze żółtawym),
żel iwostin pod oczy niwelujący opuchliznę i zasinienia.
Lub krem CIRCLE CLEAR!
http://www.allegro.pl/item186373131_circle_clear_zegnamy_cienie_pod_oczami_gratis.html
są tutaj opinie ludzi i zdjęcia z efektem, czy to wszystko działa? nie próbowałam...
Mi osobiście opalenizna pomaga;) chociaż przez pierwsze dni po opalaniu moje cienie są widoczniejsze 3 razy bardziej ;/

"amarte es mi pecado.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
cześć!! ja też od zawsze mam problem z tymi cieniami okropne!!! żadne kremy żele itp.nic nie daJĄ A OPALANIE TO JUŻ W OGÓLE MASAKRA!!! OSTATNIO WYCZYTAŁAM W GAZECIE DWA SPOSOBY ALE NIE SPRAWDZONE BO JESCZE NIE MIAŁAM CZASU....jeden to taki z ziemniakakmi a drugi z habrami(to takie jasno niebieskie kwiatki -dla nie wtajemniczonych)i bede próbować:) pozderki+

pozderki dla wszystkichnie łamcie sie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gorączka 37,2C do 37,8 non stop

Następny temat

Zielona glinka - trądzik

WHEY premium