SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ciągle się kontroluję i ruszam a tyję!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19705

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no w sumie racja:)..ale zawsze mają one jakieś doświadczenie większe, ja to typowym sportowcem nie jestem i wolę poczekać dłużej ale trochę lżej poćwiczyć- tzn aeroby i żeby mi to przyjemność też sprawiało bo będę to robić wtedy regularnie.
nie mogę coś tego planu jedzenia wrzucić, nie wiem dlaczego:/ więc napiszę co mi wyszło w planie na dzisiaj:
120-białka
60-tłuszczy
113-węglo
kcal: 1600
planuję iść na rower na 40 minut dzisiaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Żadna kobieta w Ladies nie jest sportowcem i zaczynały od tego samego poziomu doświadczenia -zero
Aeroby są na dłuższą metę mało efektywne, bo nie dajesz swojemu ciału dodatkowych bodźców. Organizm szybko przyzwyczaja się do jednostajnego wysiłku.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mówisz? kurcze, mam nadzieję, że te aeroby też coś tam pomogą, bo chyba najgorsze uczucie jest wtedy jak się namęczysz na marne:P z tą siłownią naprawdę nie mam warunków, bo nie ma w pobliżu nic:(
co do dzisiejszych posiłków to mała modyfikacja:
kcal:1622
białko:140
tł:61
węglo:126
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
To piłka i obciążenia i w domu ćwicz

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 353
Droga tlen.pl :) przeczytałam Twoje wypowiedzi na forum i chciałam Ci coś poradzić. Daj swojemu organizmowi trochę czasu. Odżywiaj się zdrowo, jak radzą Ci dziewczyny i ćwicz, nie waż się codziennie, bo to prowadzi do obłędu i panicznego strachu przed przytyciem. Wiem to z własnego doświadczenia, ponieważ to co Ty przechodzisz przerabiałam około 3 lata temu. Efekt tego jest taki, ze około 2 lat nie miałam okresu, a mój organizm "zablokował" się na te dwa lata - zamiast stawać się kobietą cofnęłam się wyglądem do "dziewczynki z podstawówki". Dopiero teraz moje hormony powoli się stabilizują, ale wiem, że przede mną jeszcze długa droga. Dlatego czytając Twoją historię musiałam napisać i bardzo Cię proszę, że jeśli chcesz schudnąć udaj się do dietetyka, poproś o pomoc osobę, która się zna na siłowni (np. opiekuna lub nawet wuefistę), ale nie popełniaj głupiego błedu polegającego na łopatologicznym odchudzaniu się, bo czas, który na nie zmarnujesz na pewno nie jest tego warty. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Czemu nie możesz zrobić zrzutu diety do dziennika? Masz możliwość kupienia czegoś do ćwiczenia w domu?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no właśnie jak robię plan posiłku i chcę wybrać opcję- "generuj zrzut" to się otwiera puste okienko, i dlatego przepisuję te wartości:/
a co do warunków to mam dużo miejsca akurat:) ze sprzętu mam już w domu rowerek stacjonarny i 2 kilowe dwa ciężarki,choć z nich nie korzystam:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Zgłoś problem z dziennikiem tutaj: https://www.sfd.pl/Dziennik_Dietetyczny_i_Treningowy-t691911-s6699.html#eot

Dobrze, żebyś sobie obciążenie dokupiła. Do tego piłkę swiss ball do ćwiczeń.
Można robić trening bez ciężarów, ale też szybko zabraknie dalszego impulsu dla mięśni.

To jest Twój wybór jak chcesz ćwiczyć. Nikt Cię do niczego nie namawia, całkowita wolność. Tylko sama widzisz, że kombinowanie po swojemu niewiele daje.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok:)
a co do cieżarków to się pomylilam:jeden ma aż 4 kilo(jak dla mnie są naprawde ciężkie:P)
z tą pilką pomyslę, tylko nie wiem za bardzo jak na niej ćwiczyć:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
nie szukacj wymówek, tylko weź się do roboty

trening z piłką: https://www.sfd.pl/-t438773.html
trening bez piłki: https://www.sfd.pl/-t359947.html 
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Maire / HARD FIGHT - redukcja i forma

Następny temat

redukcja, ocena... i co dalej?

WHEY premium