SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cell pump + cell pump/mono ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 670 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21393
pytanie takie jak w temacie, z wyszukiwarki skorzystałem ale wolałbym raczej pogłębić wiedzę na ten temat jako, że jestem w nim zupełnie zielony i będzie to moja pierwsza zabawa z jakimikolwiek wspomagaczami

W tematach których przeczytałem było wiele opini na temat , że po prostu dokupić do jednej puszki cell pump drugą, a także wiele było wypowiedzi, żeby łączyć z mono

No to ja teraz nie wiem, jak lepiej
poniżej zestaw pytań które mnie interesują dokładnie

opcja numer 1 czyli dwie puszki cell pump

jak dokładnie brać ? to znaczy czy rano i potem za 8 godzin przed/po treningu ? jakie dawki ? bo widziałem, że niektóre osoby radziły podawać wieksze dawki troche niż te co na opakowaniu


opcja numer 2


tu już zupełnie nie mam pojęcia co i kiedy, bo nie wiem jak to połączyć, także jeżeli ta opcja jest lepsza to prosiłbym o wytłumaczenie jak zupełnie zielonemu co ile kiedy i dlaczego

co do diety to napisze tak: staram się jeść jakoś tam, żeby względnie nie było źle staż na siłowni hmmm... z przerwami to dużo by tego było bo jak zaczynałem ważyłem z 50 kilo ale to było bardzo dawno temu a tak teraz na poważnie to jade z 3 miesiące , bo wcześniej była spora przerwa no i troszke tam uzupełniłem profil żeby mieć jakiekolwiek o mnie pojęcie co jest teraz


Jeśli chodzi o to czy na początek dużo czy mało to chce zrobić sobie taki jeden porządny cykl z tego co napisałem, bo kto wie kiedy znów będę miał pieniądze, także bardzo proszę o pomoc z uzasadnieniem dlaczego tak, a nie inaczej, przynajmniej dowiem się czegoś z tej dziedziny


SFD proszę, pimp my body!!!

Czas nas zmienia...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440
Wal 2 x cp :]

Dajcie coś wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
a opcja nr 2 to jaka?? Brawo- dwa pytania a pół strony sie rozpisał

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 670 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21393
druga opcja to oczywiście puszeczka cell pump plus jakaś puszka monohydratu kreatyny

Czas nas zmienia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 374 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10833
Jezeli to będzie twój pierwszy jakikolwiek cykl to proponowałbym zwykły monohydrat i efekty też beda i o wiele taniej wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 670 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21393
może ktoś jeszcze się wypowie z uzasadnieniem ?

Czas nas zmienia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja widialbym nalepszy taki cykl w połączniu cp- rano i przed treningiem.
a także z dorzuceniem mono- ale tylko po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
2x cp

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 638 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6575
jak masz plny to 2x cp, jesli nie to cp + mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 670 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21393
no dobra a mam takie pytanie a jakby tak ***nąć sobie 2x cell pump po 450 g i potem kreatynke olimpu 500 g , bo tam widziałem w sklepiku SFD taki zestawik za 130 zł to w sumie niedrogo ?

Czas nas zmienia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
możeszzrobic podobnie- ale w odwrotnej kolejnosci- najpierw mono a potem cp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L-karnityna + reactor pro 3

Następny temat

Co polecacie?

WHEY premium