SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzytwa, jaka ? warto ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 329
Witam.
Jak w temacie, od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie zakup brzytwy.
Jednak nie wiem jaką kupić, na internecie i na forach też nie wiele o tym jest. Czy najlepiej jakąś starą czy może nową ? Jakiej firmy ? Do jakiej kwoty aby nie przepłacić.
Na razie doszedłem do tego że najlepsze są firmy "SOLIGEN" i najlepsza jest stal węglowa. Na oku mam jedną brzytwę:
http://allegro.pl/item683540134_nowa_brzytwa_weltmaister_otto_bush_solingen.html

Tylko czy się opłaca ? oraz czy nie będzie za mała ? bo ta ma długość ostrza 5cm, a każda brzytwa ma 7-7,5cm ?

I najważniejsze. Czy ktoś z was się tym golił ? jakie wrażenia ? warto ? czy strata czasu i nerwów ? Łatwo się tym pokiereszować ale to chyba nie jest aż takie trudne ?

Honor or Die...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
siema,

w obecnych czasach nie za duzo ludzi uzywa brzytwy do golenia, maszynki jednorazowe i inne takie *******y wyparly z rynku najleprze na swiecie narzedzie do golenia. ja osobiscie uzywam solingen - muhle ,5/8 inch ktora kupilem nowa w sklepie za 86,50 euro. 5cm to taka dziecina brzytwa ,polecam normalna dlugosc. w trakcie golenia jak i po doznania rewelacyjne, nie ma sie co bac zaciec bo to tak precyzyjne ciecie ze goji sie niemal natychmiatowo (mam na mysli makenkie zaciecie) ,dokladniejszego golenia nigdzie indziej nie znajdziesz, pamietaj o ostrzniu na irchce i brzytwa w stosunku do powiezchni powinna miec jakies 30 stopni nachylenia, pamietaj ze wszystcy ktorzy gol;a sie brzytwa to sie z nia nie urodzili ,tez musieli sie nauczyc (pierwsze 3 razy i umiesz). kupuj tylko i wylacznie nowy sprzet bo po pierwsze to nie wiesz kto sie nia golil wczesciej ,a po drugie moze byc zrypana od nieumiejetnego ostrznia.

p.s. jesli kiedykolwiek miales problem z powodu iz zona lub dziewczyna podbieraly tobie maszysnke do golenia ,bo a to pachy a to nogi, to uwiez mi ze po tym jak zaczniesz sie golic brzytwa ten problem zniknie natychmiastowo
1

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 329
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
same cudenka ,ja bym kupil ta persza - first clas ,ale osobiscie to nie kupuje na ebay, nie wiem gdzie mieszkasz ale jesli to mozliwe to poszukaj jakiegos realnego sklepu gdzie mozna taka brzytwe zobaczyc wrealu i przekonac sie czy nie jest np. uszczerbiona (poprostu nie wieze w ebay), czasem w sklepach maja takie promocje np .brzytwa + pasek z grubej irchy w cenie brzytwy! ,pedelek z bobrowego wlosia do puspas dla pedryli ,ja mam taki z tesko za 3zl i jest za***isty.

to jest stona producenta
http://www.muehle-shaving.com/

a tu masz link do sprawdzonego sprzetu
http://www.muehle-shaving.com/shop/accessories/straight___safety_razor/1/straight_blade_5_8_/6/37/RM_30

p.s. oczywiscie ze mozesz golic brzytwa z obu stron



Zmieniony przez - barjur2 w dniu 2009-07-20 01:13:22

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 329
Hehe... mnie najbardziej pociąga ten Razor Classic :) najbardziej dlatego bo to nowość solingena jest. Sprzedawca raczej pewny, prawie 3 tys. komentarzy na ebay i 1tys na allegro. Kilka neutrali, ale to w wyniku właśnie zwrotu kasy.
Ja jestem z Trzebnicy, okolice Wrocławia. Powinieneś orientować się gdzie to :P
Szukałem po Wrocławiu ale jakoś nie mogłem znaleźć sklepu z brzytwami...

Honor or Die...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
podalem ci likjna do za***istego sprzetu ,za 58 euro masz cudo nie brzytwe,

p.s. ja jestem z wroclawia i obecnie tu na wakacjach ,mysle ze na bank mozna kupic pozadna brzytwe w miescie.

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
no i jak tam ? kupiles ta brzytwe ?

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 329
Jeszcze nie, ale już wkrótce :) Na tej stronie którą podałeś jest trochę drożej niż 58 euro. Dogadałem się z jednym kolesiem, który prowadzi aukcje na ebay-u i allegro i ma fajne brzytewki. W ciągu nastepnych 2-ch tygodni napewno będę miał już w rękach, wtedy się tu odezwę i wrzucę fotki :)

ps. narazie nie kupiłem bo brak kasy
ps2. jeśli kupie to Dovo Solingen Classic(jest w jednym z linków wyzej), albo GEVOSO(też wyżej), albo jeśli ten srzedawca coś fajnego innego będzie miał.

Honor or Die...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1346 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12643
tez mi chodzi po glowie zakup brzytwy tylko ze nie moge nigdzie znalezc zadnych rad stron itp. barjur2 brzytwa z twojego linku jest nie dostepna tak jak inne z tej strony i bedzie miala taki status przez czas nieokreslony, wiec moze moglbys polecic cos innego?

"I love the smell of napalm in the morning"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4077
gdzie mozna kupic taki bajer? :) w jakiego typu sklepach, osobiscie nie widziałem nigdyyy w zadnym sklepie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
Panowie mam pytanie. Posiadam brzytwę od paru miesięcy jednak jest ona tępa i chciałbym ją naostrzyć jednak nie mam pojęcia kto by mi to mógł zrobić, byłem u paru fryzjerów jednak oni czymś takim się nie zajmują, bardzo proszę o pomoc kto wie gdzie mógłbym naostrzyć brzytwę we Wrocławiu, kto takie coś robi, proszę bardzo o pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rekonstrukcja ACL metodą LARSA

Następny temat

SERCE SPORTOWCA = PRZEROST :(

WHEY premium