SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuszkiaeroby - jaka pora dnia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 68
Mam gorącą prośbę o podpowiedź, jaką powinno się zachować kolejność ćwiczeń.
Dla mnie jedyna pora na ćwiczenia to rano godz. 7-8 i popołudnie od 18 lub 19. Resztę dnia siedzę w pracy. Na razie ustaliłam sobie taki plan, że rano robię ćwiczenia na brzuszki, a wieczorkiem idę na areobik, steper, rowerek lub bieżnię. Zastanawiam się, czy może nie powinnam zamienic tej kolejności?
No i jeszcze jedna sprawa, jak ułożyć sobie plan posiłków. W tej chwili śniadanie mogę zjeść dopiero koło 10, a z kolację wyrabiam się najwczesniej o 20.00.
Będę bardzo wdzięczna za jakieś praktyczne porady. Przyznaję, że sama zupełnie nie znam się tych wszystkich zasadach treningowych i żywieniowych. Liczę na rady mądrzejszych!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
Areoby najlepiej na czczo z rana
Jesli chodzi o diete to rozpisujesz sobie diete redukcyjna. Musisz jesc 5-6 posilkow-ok co 3 godziny. Np areoby o 7 pozniej posilki o: 8, 11, 14, 17, 20, 23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy rzezba - czym sie rożnia

Następny temat

pomórzcie w ułożeniu planu...

WHEY premium