SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuszek

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Wiem ze to co napisze bedzie smieszne ale uwazam ze najkorzystniej jest chodzic spac regularnie o 22 i spac 8-9 godz. sen mozesz skracac ale raczej od konca tj. zawsze chodz spac o 22 a ew. wstawaj wczesnie dlatego ze sen do 24 jest najbardziej wartosciowy. Na pytanie kiedy biegac nie ma dobrej odpowiedzi bo nie mam pojecia o ktorej chodzisz do pracy/szkoly. Generalnie biegaj jak tylko wstaniesz pamietaj zeby na poczatku nie szarzowac za bardzo zeby nie skonczylo sie kontuzja.

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
A co do splementow to jak najbardziej zazywam. W rozych okresach stosuje odzywke bilkowa/HMB/BCAA/Kreatyne.

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja chodze spac miedzy godzinami 9:00-11:00, gdzie zimą był czas ze cało zime chodziłem spac o 8:00 i wstałem o 8:00 rano. To tak jak ma na 8:00 do szkoły to wstać gdzie około 6:00 i rozgrzewaczka(jak ona ma wyglądac bo nawet nie wiem jak ma wyglądac na siłowni rozgrzewka to na pamiec znam ale do biegania nie zabrdzo). Wiesz Si2uiel Towje rady bardzo mi sie przydaje bardzo szczere dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
No problemo, generalnie rozgrzewka to biegania taka ekspresowa to 5 minut truchtu a pozniej 5 rozciagania. NIGDY nie rozciagaj sie rano bez uprzedniego rozgrzania miesni (np 5 min truchtu) to bardzo czesto powtarzany blad przez ludzi nie majacych pojecia o dzialani pracy miesnia podczas rozciagania. Lepiej jest juz isc biegac bez rozciagania niz robic to zaraz po wstaniu z lozka. Polecam tez rozciaganire po bieganiu, wiele osob skarzy sie na to ze po powrocie z biegania sa przrez pol dnia padnieci i nic im sie nie chce. Tez czecto miewalem taki stan dopuki nie zaczalem chociaz 5 minut poswiecac na rozciaganie po powrocie. To naprawde dziala a do tego przynosi wymierne efekty.

A great flame follows alittle spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 331 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5026
A ja ciagle chodze spac o 1 w nocy i spie ile wlezie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3076
Witam wszystkich :)
Niedawno zaczalem cwiczyc tzn 2 miesiace temu.
Biore odzywke Giant mega mass 4000, jak narazie z wagi zlecialem ok 3 kg ale np biceps powiekszyl sie o ponad 2 cm.
Rownierz mam problem z brzuchem, i chce go do wakacji zrzucic, i najlepiej jak by sie ukazaly kwadraciki ;)
Jestem niby w trakcie nabierania "masy", tzn chce zbudowac miesnie i jednoczesnie spalic nadmiar tluszczu (brzuszek i "boczki"). Kupilem teraz aminokwasy, kreatyne i bialko serwatki. Mam kilka pytan:
1) Jak mam to brac ? (pory dnia, ilosci)
2) Jak z tym bieganiem, czy bieganie na czczo nie bedzie mi spalac miesni ?
3) Co lepiej wplywa na zrzucanie brzucha rowerek stacjonarny/gorski ? czy bieganie.
Moze ktos mądry napisze w punktach jak najlepiej zrzucic brzuszek :)

Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedzi.

Małymi krokami ale do celu, kiedys bede wielki :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
nie mam dla ciebie dobrych wiadomosci, etapu na robienie masy i rzezby nie pogodzisz ze soba chocby nie wiem jak sie bedziesz staral wiec zdecyduj sie, pozatym coz to bylby za cykl na rzezbe przy kreatynie i diecie masowej ? ? ? A co do tego jak wycwiczyc dobry brzuch to poszukaj w archiwum post o nazwie : Mięśnie brzucha, napisalem niedawno cos takiego powinno cie to zadowolic. Pozdrawiam

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
By odpowiedziec na twoje pytania musisz napisac ile razy w tyg.. cwiczysz, jak intensywnie i co jest twoim celem. No i oczywiscie czy wlaczasz aeroby do swojego programu treningowego czy nie.

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3076
Wiec cwicze tak :
dzien1) klatka + triceps
dzien2) przerwa
dzien3) plecy
dzien4) przerwa
dzien5) biceps+barki+przedramiona+naramienne
dzien6) przerwa
dzien7) nogi
Chce rozbudowac miesnie, i jednoczesnie zgubic jedynie brzuch i "boki". Nie chodzi mi o zrobienie rzezby, moze zle sie wczesnie wyrazilem.
Mam zamiar wkrotce brac kreatyne, aminokway, bialko serwatki
zaczac biegac przynajmniej w dni w ktorzych mam przerwe.
Kazdy trening rozpoczynam kilkuminutowa jazda na rowerku stacjonarnym, oraz ok 50-100 brzuszkow.
Moze teraz bedziesz potrafil mi odpowiedziec na wczesniejsze pytania :)

Pozdrawiam.

Małymi krokami ale do celu, kiedys bede wielki :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3076
Jeszcze jedno pytanie:
Czy dobrze by wplywalo na brzuszek jazda na rowerku stacjonarnym przed snem ? np 30-60 min ?
Jak to sie ma do spalania miesni ?
Pozdrawiam.

Małymi krokami ale do celu, kiedys bede wielki :>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moj trening na mase

Następny temat

pomoc-plecy

WHEY premium