SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brak powietrza przy kraulu

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4506
co mam robić płyne zwykle 2-3 ruchy ręką i oddech ale prawie zawsze się dusze bardziej męczy mnie brak powietrza niż samo płynięcie
pływam 2 razy w tyg po godzinie raczej sprinty tzn 1 basen jak najszybciej i odpoczynek czasem 2 baseny najwięcej pływam kraulem casem na plecach lub delfinem żabką prawie wcale bo kolana po niej bolą
nie mam chyba jakichś wyjątkowo słabych płuc bo basen pod wodą przepłyne
co źle robie za krótko odpoczywam ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2573
hmmm ja z tym osobiscie nie mam problemu, ale robie tak-> w momencie kiedy twarz mam zanurzoną wypuszczam cale powietrze, kiedy wynurzam cisnienie samo wtlacza powietrze do pluc
pozdro

najważniejsza jest determinacja!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
wogle mi ciebie nie zal... zadajesz to pytanie po to zeby znowu kogos z blotem zmieszac? nie ma juz na to miejsca w innych topikach?

Odpowiem ci w twoim stylu, dusisz sie bo masz pewnie kompleks oddychania w kraulu, szukasz powodu zeby skonczyc plynac po 25 m bo wiesz ze i tak kolo za toba cie wyprzedzi na nastepnej dlugosci, pod woda mozesz plywac dlugo bo tam cie mniej osob widzi.... itd, itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4506
hmmm nie pamiętam o co chodzi ale jak się do czegoś czepiam to napewno mam powód no może z 2 razy nie miałem :P więc nie rób ze mnie jakiegoś degenerata a jak się utopie to będzie wasza wina:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 244 Wiek 62 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2575
1.Więcej długiego, spokojnego pływania zamiast sprintu + świczenia techniczne i oddechowe.
2. Poszukaj sobie kogoś kto by obejrzał jak pływasz.Sprzed monitora trudno cokolwiek ocenić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
> a jak się utopie to będzie wasza wina:)

Jaki bezczelny typ

Run Forrest, run!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13061
no dokladnie

moze za bardzo sie szarpiesz przy tym sprincie, najpierw plywaj technicznie i potem juz automatycznie bedzie szlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Najpierw podszkol technike, pływaj wolno i dokładnie. Nie zapominaj o wydychaniu powietrza w momencie zanurzenia głowy.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skręcony staw skokowy

Następny temat

TRENING NÓG dla tenisisty stołowego - pomocy

WHEY premium