SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bol w dolnych czesciach lydek, prosze pomocy ! ;(((

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7342
witam
biegam troche ostanio i raz jedyny nie rozciagnolem lydek przed treningiem cala rozgrzewke zrobilem, ale jakos lydek jeden jedyny i pierwszy raz nie ;/ i po treningu zaczely mnie bolec ich dolna czesc, nie brzuchate tylko fragment pomiedzy miesniami brzuchatymi lydek a kostka, na co dzien nie czuje tego, lecz na lekcjach wf lub podczas i po biegu boli ;/ w trakcie gry w noge np jak boli wogole nie mam "zrywa" / przyspieszenia ciezko mi sie biega , mysalem ze to nic wielkiego rozbiegam i relax bedzie, wiec tydzien normlanie sobie cwiczylem na wf i biegalem po lasku jak zwykle, ale nie przechodzilo wiec zrobilem prawie tydzien przerwy zeby nie przeciazac ich za bardzo , dzis poszedlem pobiegac i dalej bola ;///

co zrobic zeby wreszcie przestalo bolec ? :((( niedlugo bede mial wazny spr z biegow i chce jak najszybciej sie tego pozbyc bo utrudnia mi strasznie treningi ;(

z gory dzienkuej za pomoc, pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapytaj w dziale zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Ciężko powiedzieć co Ci jest.
Być może przetrrenowałeś łydki, może masz jakiś stan zapalny, może jeszcze coś innego.
Najlepiej byłoby odwiedzić medyka. Zrób kilka dni wolnego i nie obciążaj łydek. Może też smaruj jakmiś żelem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2846
Lepiej sie zgłos do lekarza, ja zrobiłem sobie podobnie mineło 1,5roku i nadal to mam, nie moge praktycznie biegac bo zaraz mnie boli cała okolica kostki, po długich spacerach tez jest niefajnie... i nawet 2 miesiące przerwy od czegokolwiek nie pomogły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2278
Udaj się do "łydkologa", żeby Ci powiedział, że masz ku-ku i przepisał maść i za 2 tygodnie bedzie cacy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7342
robilem tydzien przerwy i nie abrdoz pomaga w miedzy czasie smarowalem mascia " naproxen " niedlugo pojde do lekarza , aczkolwiek nie bardzo wiem jakeigo bo mieszkam w dziurze i nie ma sportowego ... ;/

napisze jescze post w dziale zdrowie jak radzicie
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4400 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
nie dubluj postów i używaj wyszukiwaraki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening do poprawy :)

Następny temat

serie łączone

WHEY premium