SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bol serca na cyklu omy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5619
Fanatyk01 oj spieszno ;] mlody bylem glupi ... a dil mi wcisnol... a zreszta szkoda gadac co mi wcisnol i odbloku nie dal :/ (powtarzam mlody bylem) to teraz mam przytylem 12 kilo po czym 15 schudlem :/ ale bylo minelo Pozdrawiam ;]

Jesli Ci pomogelm daj Soga ;]

http://s2.onlyfight.pl/info.php 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
ja biore cały czas koenzym q-10 i ze strony serca zero problemów.Trzeba dbać o profilaktyke na cyklu i poza cyklem czosnek omega-3 witaminy minerały większość ma to gdzieś, biją omke do tego metka i 5 razy dziennie kebab na zmiane z mac donaldem ti i pikawka siada.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2228
biją omke do tego metka i 5 razy dziennie kebab na zmiane z mac donaldem ti i pikawka siada.

Zabiłes mnie tym lodzianin

Z siłownią przez życie !
Bez metki nie ma sylwetki !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5619
BPL-E napisa cos co mysle e nadaje sie do tego tematu a lodzian do***al ;]

Jesli Ci pomogelm daj Soga ;]

http://s2.onlyfight.pl/info.php 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 697
dobra ale mam juz odstawic nie schodzic powoli na mniejsze dawki tylko odblokowywac sie odrazu?

"Trenuj tak aby walka trwała 4sek, a nie 4min" Konrad Raczkowski IV DAN Taekwon-Do

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5619
kiedy bijesz nastepnego strzala ?? myle ze jesli zdarzysz isc do lekarza przed kolejnym stzralem bedziesz wiedzial na czym stoisz ... wtedy pomyslimi .... wrazie czego odstawiaj odrazu to i tak ma swoj czas dzialania wiec nei potzrebnei bedziesz schodzil z dawka bo sie wykonczysz ale ja nadal uwazam ze to s atylko nerwo bule, wmawiasz sobei ze cie boli i ***

Jesli Ci pomogelm daj Soga ;]

http://s2.onlyfight.pl/info.php 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 697
w srode nastepne strzaly, nie wiem czy nerwobole mam kluca i tak jak kolega wkleil rozmowe malolatow serce napie** tak mocno i ze ciezko wogole zasnac na jakiejkolwiek stronie. Mam teraz takie uczucie jakby ktos mi te serce obejmowal cala reka i przygniatal az sie rozchodzi dziwne uczucie w lewej lopatce i barku az do przedramienia, mierzylem sobie cisnienie nadal ponad 177 na 103;/ po prostu juz sobie odloze to wszystko bo chyba nie ma sensu odstawiac omy i do 10 jeszcze deki dokupic winstrol w strzalach?

"Trenuj tak aby walka trwała 4sek, a nie 4min" Konrad Raczkowski IV DAN Taekwon-Do

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5619
hehhe no sensu jzu chyab nei am ale najepieerw zglos sie do łowcow skór ... ale przed koeljnym stzralem

zebys wrazei czego przerwal szybko cykl a jesli nei chesz przerywac to popros lekarza o cos na cisneinei jesli cisnienei ci nie spada tylko caly czas jest tak podwyzszone to mozliwe ze serce boli bo poprostu sie barzdzo meczy i wtedy mzoe pomoc zwykly czosnek w tabsach

Zmieniony przez - GelSSon w dniu 2008-06-22 23:08:13

Jesli Ci pomogelm daj Soga ;]

http://s2.onlyfight.pl/info.php 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 697
wzialem juz dawke na noc, passsipasmin, prestarium od nadcisnienia i ten czosnek wraz z asspargin i lekko przeszlo cisnienie po godzinie ze 176/103 na 165/95 jak dobrze pamietam na pare godzin czuje delikatna ulge ale pozniej znowu wszystko powraca, omke juz odstawie na 100% nie bede zmniejszal dawek by zejsc powoli zobaczymy co powie lekarz i kardiolog, moze dokupie winko w strzalach do tych 10 dek i jakos wytrzymam;( ehh zachcialo sie akcji plaza 2008 ;O

"Trenuj tak aby walka trwała 4sek, a nie 4min" Konrad Raczkowski IV DAN Taekwon-Do

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4834
koenzym q-10 drogo wychodzi i trzeba duze dawki walić nawet do 1200mg mna dzien a z naj wieksza jaka sie spotkałem to 30mg w tabletce. Ja wale samo omega-3 i vitamine e 400mg 1600mg/dzien i daje rade i wcghodzi przystepnie cenowo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl

Następny temat

Revolt!!!

WHEY premium