SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bol po zastrzyku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Wbij w udo/poślad ciekawe czy sytuacja się powtórzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Po 48h powinno przejść całkowicie.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28
juz minelo 48 godzin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28
wlasnie sie zastanawiam nad tym czy wgule wbijac w udo czy w posladek aby sie nipogorszylo i niebylo komplikacji
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28
naproxen 500mg bedzie oki jak to dafkowac bo instrukcja kompletni nie po polsku a kobieta w aptece nieudzielila informacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Daj dwa razy dziennie po tabletce. Więcej nie. Tyle styknie. Po ustapieniu bólu odstaw.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28
jeszcze raz dziekuje wam wszystkim za rady mam nadzieje ze moja reka odzyska sprawnosc ,,rosnijcie duzi i zdrowi,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Do następnej kończyny .

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Jeśli 1ml urywa ramię to możesz wbić 0,5ml w udo/poślad by sprawdzić czy coś się będzie działo. Jeśli odczujesz większy dyskomforty znaczyć będzie, że przy 1ml by się tylko nasiliło, a towar będziesz mógł oddać komuś kto jest bardziej wytrwały lub po prostu wyrzucić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364747 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669983
może być tak że twój organizm tak reaguje na ten środek,a i miejsce niefortunne wybrałeś do iniekcji

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol Wiek

Następny temat

Cykl po 5 latach

WHEY premium