SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bol po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8111
jestem po cyklu z omki 250 eod mety 30mg ed wina 50 eod bolda 300md e3d trenu 100 eod po skaczeniu hcg przez 4 tgodnir 1000j ed clomid i nolva przez miesiac tydzien temu zezarlem ostatnia tablete ale nigdy nie mialem problemow z watroba a teraz po pct zajewaniascie mnie napiera zrobilem badania wszysto ok tylko jeden wskaznik bardzo podwyrzszony 400 procent lekarz nie wiedzial o co chodzi a ja mu nie powiedzialem ze <bralem kox bo by mnie wygonil co to jest wiem ze watroba nie boli ale jej okolice nqapierala mnie strasznie jem hepatil heparegen do cyklou mialem liv 52 i essentiale forte co jest nie tak a jestem w norwegii branie koxu tak samo karane jak branie hery
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 98
osobiście też mnie wątroba bolała po cyklu kupiłem hepatil i przeszło z czasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 898 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22831
wątroba nie boli bo nie jest unerwiona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po to jest lekarz, a ze obowiazuje go tajmnica lekarska musi wszytko dla siebie trzymac.. wiec trza bylo powiedziec ze kox braleszarzuc hepatil przynajmniej z 6 tygodni powinni przejsc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8111
zobaczymy jutro pojde do szpitala i jak nie bedzie policji wzywanej to spoko ale jak znam norki to cos wykminia ze to nie tajemnica lekarska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaka polica ???haha to jest twoa sprawa bierzesz z wlasnej woli oni hoooja do ciebie maja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8111
nielegalne jest posiadanie sterydow w tym kraju jesli niemasz do nich przyczepionej kartki od lekarza z jego numerem i telefonem a co dopiero branie ich i przychodzenie z problemem ze cos mnie boloi bo sie koksow nawdupcalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jacek mylisz się, nielegalne jest wprowadzanie w obrót pozaapteczny środków farmakologicznych, idąc Twoim tokiem rozumowania nie powinno się leczyć narkomanów bo posiadanie narkotyków jest zakazane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8111
dzieki aras za podpowiec bylem w szpitalu wzw c diagnoza zakaz koxu do konca zycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5044
Pewnie przerost wątroby.Zdarza się przy takich cyklach.Nie pij,staraj się nie zażywać leków(oprócz tych na wątrobę).Unikaj smażonego jedzenia.Do tego dołóż Sylimarol.Bardzo dobrze regeneruje wątrobę po cyklu,a hepatil tylko wspomaga jej pracę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8111
masz racje powiekszona jest bo czuje ze sie zginac nie moge sylimarol powiadasz nie maja tutaj ale z polski zciagne dzieki za pomoc zaraz zobacze czy jeszcze moge sogi dawac macie po sogu
zdrowia i masy ale przedewszystkim zdrowia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deka dawka lecznicza

Następny temat

2 cykl

WHEY premium