SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 64
witam otóż jestem 7tygodni po cyklu.20omy,20 deki. waliłem jedno i drugie e3d. niestety moja durnota nie znała granic i po tym się słabo odblokowałem, zjadłem tylko 10 tabsów clomidu. od jakichś dwóch dni boli mnie lewe jądro. może być to powiązane z moim cyklem i odblokowaniem? proszę o poważne odpowiedzi. z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
może zaczyna pracować
może to objawy żylaków powrózka nasiennego
a może i poważniejsze sprawy - ale to już oceni specjalista urolog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 64
oczywiście urologowi mam się przyznać co waliłem? niestety dopiero za półtora tygodnia będę się mógł zapisać dopiero do lekarza rodzinnego :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
oczywiście że tak
proponuje wizytę prywatną bo z NFZ dostaniesz się za pół roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 142
potwierdzam flex

Masa To Podstawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 64
dobra umówiłem się jeszcze dziś. mam mieć zrobione usg. jeśli się czegoś dowiem to dam znać, może to będzie przestroga dla osób które nie mają pojęcia a się biorą za coś. mam nadzieję że to nic groźnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
ja również myślę że to nic groźnego ,ale lepiej sprawdzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 64
ok byłem u urologa. oczywiście opowiedziałem co brałem i jaki czas temu. już na samym początku lekarz stwierdził że po 2mc od ostatniej iniekcji to jądra nie powinny boleć. zaprosił mnie na USG i wyszło że mam naderwany mięsień bodajże że skośny. jaja powiedział że mam zdrowe. i taki cholera miły że od poniedziałku zaprosił na zastrzyki i przepisał mnóstwo leków. mam 2 mc bez siłowni i bez jakiegokolwiek wysiłku ale się cieszę że wszystko jest na swoim miejscu. dzięki za rady z tym lekarzem, sam to pewnie bym się zastanawiał jeszcze z mc żeby iść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Ale podstawy, czyli zbadania hormonów zapomniał zlecić

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
na tym to już się niezna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 64
hmm a co do odbloku to teraz coś trzepnąć, bo mam 2 listki clomidu, czy po 8tyg już się nie opłaca? Urolog może dać skierowanie na badania hormonów czy uderzać do endokrynologa? bo coś kiepsko u mnie z libido.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROLKA???????

Następny temat

Cykl Deca-Boldo-Oma

WHEY premium