SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bol odcinka lędzwiowego pomocy!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11709

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41323
Państwowym lekarzom to nieufaj, jedna pani gdy zgłosiłem się z bólem lędzwiowej częsci kregosłupa kontuzja przy przysiadach jak chodziłem to kulałem(miałem około 3 takich wiem co to znaczy silny ból), niechciała mnie skierowac na prześwietlenie bo po co nic niepokarze, przepisała leki przeciwbólowe jedna rzecz jaką zrobiła prawidłowo i powiedziała, że mam już na siłownie nigdy nieiść bo będe czuł bóle kregosłupa takie jak ludzie bardzo starsiposzłem do następnej pani doktor od razu prześwietlenie i skierowanie na rechablitacje pomogło, ale człowiek nieuczy się na błędach i dalej ćwiczyłem ostro, znowu kontuzja odwiedziłem neurologa on pokazał mi jeszcze więcej ćwiczeń teraz staram się cwiczyć dolną część kregosłupa, którą wzmacniam prawie codzinnie ,ćwicze dalej na siłowni ale zwróć bardzo dużą uwagę na wykonywanie ćwiczeń tak żebys ćwiczył dany mięśień a w jak najmniejszym stopniu obciążał kregosłup a go wzmacniaj ćwiczeniami udaj się do specjalisty neurologa nich podpowie jak masz ćwiczyc jak wzmacniać kregosłup oczywiscie powrót na siłke dopiero wtedy kiedy niebędziesz czuł bólu w kregu.np. wiosłowanie sztangą w opadzie obciążało m idolną część kregu teraz zamineiłem to ćwiczenie na podciąganie na drążku i wiem,że nieobciążam kręgu,np. są też osoby wyższe, które w pewnym czasie szybciej rosły i niedokońca mają lędzwiową część mocną temat dość obszerny.

masa sila masa sila wypychaj!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2367
hehe kradam wiem coś o tym. w sumie u fizykoterapeuty byłem 2 razy z czego podczas pierwszych fizyt za 3 razem gdzieś go wsiąkło i po 1,5 tyg bolesnej przerwy szybko skoczyłem po skierowanie do lekarza ale do innego natomiast masaze juz pokrywałem z własnej kieszeni. natomiast moje pytanie to czy po samej fizykoterapii przejdzie bo nie wiem ile czasu mam jeszcze czekac na jakies wyraźne efekty czy po prstu mam sie udac gdzies do jakiegos innego lekarza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Moim zdaniem fizykoterapia to w 80% przypadków wyciąganie kasy od pacjenta, zwykłe oszustwo. Może mieć pozytywny wpływ, tyle że ogrzewanie poduszką elektryczną też taki ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 676 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
"To co wyprawiają lekarze odnośnie dolegliwości kręgosłupa zasługuje na odstrzał." - W 100 % się z Tobą zgadzam , to skandal

edit : "są też osoby wyższe, które w pewnym czasie szybciej rosły i niedokońca mają lędzwiową część mocną" to też ciekawe informacja

Zmieniony przez - user_85612 w dniu 2008-03-16 13:28:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41323
Na koniec streszcze jeszcze, może komuś się przypda kiedyś jak bedzie to czytał wiem jak można chodzić wkur... z bólem albo na chaju po lekach i bez treeningów siłowych masz ból dobry neurolog czy inny specjalista w moim przypadku się sprawdził choć lubił przytulic zł za wizyte on na kieruje co z tym robic teraz i na przyszłość jak pokonać obecny ból i zapobiegać tak żeby taka sytuacja niemiała miejsca odpowiednie ćwiczenia, chodzisz na siłownie pobolewa cię kręgosłup robisz źle tzn. cwiczysz źle albo niewzmacniasz kręgosłupa jest dużo ćwiczeń na kręgosłup szczególnie na lędzwiową część trzeba je poznać.

masa sila masa sila wypychaj!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2367
hmm nie wiem czy w moim przypadku cwiczenia to dobry pomysł zwłaszcza ze te plecy bolą nawet jak probuje buty wiazac. ale jesli ktos zna jakies na wzmocnienie miejsc które zaznaczyłem i je napisze bede wdzięczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41323
Nieczytasz uważnie tu ktoś może ci podpowiedzieć i poradzić nikt niewie co dokładnie tobie dolega jaka jest przyczna zresztą niejestem doktorem i wątpie żeby tu tacy byli więc udaj się do osoby, która zna sie wtm temacie neruolog,neurochirurg, neurotraumatolog czy hvj wie jaki mądrala jeżeli ma wiedze i jest otwarty, a nie umnie iść na skróty i niechce mu się pomagać i powie niećwicz wogóle.

masa sila masa sila wypychaj!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 676 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
polecam fizjoterapeute , Twoje objawy ktore opisujesz wygladaj na problem nerwowy (rdzen) bo poczasz zgiecia glowy do mostkaa rozdziala sie opona rdzeniowa - a wtedy Cie boli. Ale przez neta nikt Ci nie pomoze musisz udac sie prywatnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2367
hehe radziuchna wąłsnie jestem 2 tyg po skonczonej prawie 2,5 tygodniowej fizykoterapii i ból wcale nie ma ochoty zniknać. piszczele przeszły co do reszty czuje ulge ale od normy jestem daleko
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bóle pleców i kręgoslupa

Następny temat

wyniki badania krwi - potrzbna rada

WHEY premium