SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bol odcinka lędzwiowego pomocy!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11720

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27
Ricardo, lepiej idz z tym zdjęciem do jakiegoś dobrego doktorka. Ja też niedawno miałam robione zdjęcie rtg i na moje oko było ok, a okazało się że mam lordoze. Lekarz zalecił mi ćwiczenia na wzmocnienie mięśni brzucha i na wzmocnienie kręgosłupa. Dał mi też skierowanie na masaże, ale nasza sprawnie działająca służba zdrowia chciała mnie zapisać na 18 sierpnia, śmiechu warte!!! A wogóle to zaczęło się od takiego piekielnego bólu, że ie mogłam się ruszyć i pogotowie musiało interweniować, dostałam zastrzyki i po jakimś czasie przeszło, ale ból wracał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27
aha, dodam ze moja lekarka rodzinna wcześniej, po tych strasznych bólach bez żadnego prześwietlenia stwierdziła że to korzonki i że pewnie mnie gdzieś przewiało! Chodziłam na ultradźwięki odcinka lędźwiowego i nie pomogło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2367
hmm lekarza mam w piątek zobaczymy co to bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2367
hmm no wiec powiedział że jestem ograniczony:D bo zastrzyki spowodowały jakieś blizny które ograniczaja mi ruchy rotacyjne biodra. tzn tyle przynajmniej myśle ze zrozumiałem bo facet chyba robił wyszstko zebym nie wiedział o co chodzi:/. powiedział ze terapeuta manualny moze cos tu wskórac, więc mam pytanie do fizjoterapeutów czy mogą mi polecic jakieś cwiczenia na przykurcze mięśni tycvh zaznaczonych na rysunku który wkleiłem? i co oznacza ze teraputa manualny moze tu pomoc? chodzi o jakies specjalne masaze czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27
może on sam nie wiedział o co chodzi i po prostu chciał się Ciebie pozbyć...bardzo prawdopodobne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2367
nie no koleś łebski był, trylko jego podejście było jak wykładowcy do studenta:/. zreszta mial tytuł dr i mowił jakos sensownie tylko ze bardzo nieprzyjaźnie w stosunku do pacjenta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27
No to jak mówił jak wykładowca do studenta to rzeczywiscie mogłeś nie wiedzieć o co chodzi mu :D A u mnie ból znowu się dziś odezwał, na szczęście mam mocne tabletki i mi troche pomogły, mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2367
polecam tego lekarza... stówka z portfela za coś takliego przemawia do człowieka lepiej niż nie jeden lek:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 676 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
rezonans magnetyczny może by coś wykazał hmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2367
on mi juz powierdział co dolega a przynajmniej tak mi sie wydawało:P
chodzi mi tylko o to czy sa jakies cwiczonka do tego typu spraw
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bóle pleców i kręgoslupa

Następny temat

wyniki badania krwi - potrzbna rada

WHEY premium