SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bolący Guz pod sutkiem po prolongatum, dianabol ? Rak? Włókniak?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
kij wie co? mleko ci leci z sutów od wyyebanej prolaktyny,rób badania i kołuj bromokryptyne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 298
nie mleko tylko cos przezrooczystego jak scisniesz suta a pod centralnie gulka wielkosci 5 zlotowki .. czy to mozliwe zeby rak rozwinal sie tak szybko? okolo 2 miechow do takich rozmiarow? wydaje mi sie ze to gino .. dodam ze bylem chory na grype jadlem w ..uj paracetamolu i aspiryny wypocilem 5 kilo wody :P...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 314 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4776
a robiles bagania prolo testo estro? ba ja u siebie zrobilem i mam wszystko w normie.. i mam grudke ktora sie ukazuje coraz mocniej po 2 miesiacahc po syklu metyki..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
To jest mleko właśnie.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 298
wracam od lekarza ogolnego wlasnie ...bardzo wesoly czlowiek powiedzial mi ze to wyglada na raka ale nie sadzi ..mam czekac na badania wtedy bedzie wiadomo . ciecie murowane..!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 314 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4776
mozesz opisać jak to u ciebie teraz wyglada? masz jakas fotke? ile czasu itd? jak bys mogl opisz trosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26760
jakie badania się robi w takim wypadku? estrogen i prolaktyna tylko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 298
guz zzaczyna sie od srodka suta i idzie w strone pachy jest podluzny jak jajko ma 2 cm dlugosci max i szerokosc 1 dodam ze poce sie w nocy co jest z tego co wyczytalem dzis kolejnym symtomem raka .. :E
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 298
a sutek jest troche wypukly coraz bardziej widac roznice po miedzy dwoma jest jak by opuchniety co do badan to powiem wam potem czekam az zadzwonia .. nie czekajcie walcie do lekarza ja dalem dupy czekalem z 2 miesiace bo myslalemm ze zejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 314 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4776
u ciebie ciagle sie powieksza.. a umnie staneło w miejscu i od 2-3tyg stoi. i przestało bolec przy dotykaniu ale gruczoł został
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dretwienie stop i dloni

Następny temat

Wyniki badań na poziom testosteronu

WHEY premium