SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bolący Guz pod sutkiem po prolongatum, dianabol ? Rak? Włókniak?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59
Czy on dobrze odczyta USG, czy kazać do endokrynologa lub chirurga mu pisać skierowanie? jak myślicie? dzieki wielkie za pomoc,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59
jeszcze dodam, że raczej to gino estro, libido nie spadło, wręcz przeciwnie, w sumie to targam nie dużo mniejsze ciężary niż w trakcie cyklu, tylko nie wiem ile mam tego tamoxifenu- nolvadexu żreć żeby się to cofneło, bo z tego co przeczytałem, wywnioskowałem ze skoro to poczatek to da sie cofnąć lekami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
usg odzczyta ten ktory bedzie je wykonywal
jak internista d**** to Cie skieruje do onkologa z tym
zobaczymy

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2012-03-31 09:42:21

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59
nigdy nie robiłem USG więc nie mialem pojecia, Onkolog jakoś ch...wo brzmi, odrazu kojarzy sie z nowotworem jakoś... Bede pisal co bylo, jak narazie chcialem porady doraznej, bo dlugo na te badania cale trzeba czekac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407
Panowie u mnie taka sama sytuacja tylko bez dopingu,mianowicie wazylem 98kg zaczalem redukcje zszedlem do 84kg nawet i pojawil sie guz pod sutkiem i dwa na rece,na rece tluszczaki a pod sutkiem nie wiem na razie sie nie martwie na tyle zeby isc do lekarza
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59
jak pod sutkiem masz w miare miękki ten guz i da się go przesunąć to pewnie jest to tłuszczak, nic groźnego, jest to nowotwór ale nie złośliwy. Ja tam wole badać każdą taką zmianę zaobserwowaną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59
a jeśli chodzi o mój przypadek to teraz zaobserwowałem (dziś rano) dziwną sytuacje. Jak ścisnę suta to leci jakaś przeżroczysta maź, piszę celowo maź ponieważ poniekąd ona się klei...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59
Witam ponownie, miałem się odezwać w związku z tym sutkiem. A więc sprawa wygląda tak. miałem na wczoraj wypisane skierowanie od INTERNISTY na badanie usg j. brzusznej i usg sutka. Wykonala mi tylko usg j, brzurzsznej bo stwierdzili mimo moich kłotni, że usg sutka nie może zlecic internista... 3 tygodnie oczeiwań własnie na to badanie poszlo sie j...ć. Przekonałem lekarz zeby mi tylko obejżała tym urządzeniem tego suta i stwierdziła gino.... nie wiem co mam dalej robić co sądzicie? Co za parówy z tych lekarzy... eh. trzeba być zdrowym by móc chorować pozdrawiam Was!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4337
tłuszczaki nie bola jak sa male i w odpowiednich punktach i nie wyskakuja w bliskich okolicach sutka. mam ich ponad 20 wiec to musi byc gino. Tluszczaki od koksow nie wystepuja to pewne, ewentualnie kosky moga przyspieszyc ich wzrost. Zauwazylem ze jak masuje to tluszczaki sie niestety tez powiekszaja

Zmieniony przez - bombay1982 w dniu 2012-04-20 14:30:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59
no właśnie tego się obawiałem... mam jescze takie pytanie, cycki w sumie wyglądają normalnie no może ten lewy stek się troche powiększył, gruczoł pierśiowy coraz większy, sama pierś nie zmieniła kształtów, ale jest tak że moge katować klate a ona nie rośnie, Panowie tylko pod nóż? Już zgłupiałem bo każdy z tych dupków lekarzy mówi mi co inego. Bardzo dziekuje za odp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dretwienie stop i dloni

Następny temat

Wyniki badań na poziom testosteronu

WHEY premium