SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

boczek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
przy twoich wymiarach koło 180 gram powinno być.

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2008-02-25 23:53:53

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Evgeni ale ja nie mam pojęcia po co Ty to mówisz, że przyjmowałeś 70 czy tam 100gramów? Chwalisz się czy żalisz?

Chciałeś odpowiedzi, dostałeś ją.
Pozdrawiam i miłej nocki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4883
180g - no to musiałbym nieźle się "spiąć"
w sumie te dyskusje to nawet przekonały mnie do tej diety
niewykluczone, że za jakiś nieokreślony czas i ja się o nią upomnę - ciekawa i śmieszna sytuacja będzie, ale ja raczej nie żyję przeszłością, bo to się stało i się nie odstanie, tylko przyszłością
na dzień dzisiejszy nie wyobrazam sobie gotowania, a co gorsza chodzenia z pojemnikami na żywność, ale kto wie...


Chaczyk i to i to
chciałem pokazać progres
w końcu przekonałem sie, ze lepsza dieta niż suple(których i tak nie używałem), ale do Waszych treningów to chyba wieki miną jak się przekonam (jeśli wogóle)


Zmieniony przez - Evgeni1987 w dniu 2008-02-26 00:04:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie radze dyskutowac z Evgeni1987 . do niczego to nie prowadzi bo w momencie kiedy udowadniasz cos teoria , ktora jest niepodwazalna on odwraca kota ogonem i pie.rdoli to samo co post wczesniej . byl juz taki jeden topic i sie toczyl dopoki mod nie zaczal usuwac jego postow bo byly to mega bzdury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4883
o usunięcie wszystkich postów to ja poprosiłem
to nie były bzdury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 361 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15118
jak to wylodowal od zjedzenia 2,5g/kg w szpitalu ?? to chyab nie od tego... co najwyzej bebech cie moze napier... albo wysrac sie nie bedziesz mogl XD ja sam jem kolo 2,5g mimo ze to zaduzoa le po prostu uwielbiam mieso a po 2 bez diety jadlem nieraz i 3-4g/kg jak taks obie wyliczylem...;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie prosiles o usuwanie bo mod banowal ci konto oprocz kasowania postow . wiec chociaz na bezczela nie zamylaj trollu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4883
ale chyba mogłem się później zalogować (założyć nowe konto) trolu, poza tym to sam skasował mi 1-2 wypowiedzi, a ja poprosiłem o następne

Zmieniony przez - Evgeni1987 w dniu 2008-02-26 13:39:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mogles zakladac nowe konto oczywiscie , ale nie po to ci blokowal mod konto bo ty go o to prosiles lecz widzial ze jedynie spamujesz a gowno odpowiadasz . zreszta ladnie powiedzial ci cos w stylu "dla mnie banowac twoje konta to chwila , a dla ciebie troche wiecej wiec jak chcesz to sie pobaw". krecisz wkolko te same txty niczego nie udowadniajac i w dodatku klamiesz . jasne ty kazales kasowac posty a mod tak zupelnie przypadkiem banowal ci kolejne konta . won trollu . EOT z mojej strony bo tylko ci pomagam w tym momencie w trollowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4883
nie po to ci blokowal mod konto bo ty go o to prosiles - czy ja coś takiego napisałem, że prosiłem go przed faktem, kiedy dał mi pierwszego bana?! jakoś sobie nie przypominam
zreszta ladnie powiedzial ci cos w stylu "dla mnie banowac twoje konta to chwila , a dla ciebie troche wiecej wiec jak chcesz to sie pobaw" - powiedzieć mógł, ale tego nie wykonał
krecisz wkolko te same txty niczego nie udowadniajac i w dodatku klamiesz .- nie kłamię i na sobie udowodniłem moje racje
jasne ty kazales kasowac posty a mod tak zupelnie przypadkiem banowal ci kolejne konta - z moich wypowiedzi tego w 100% nie wynika, więc naucz się myśleć logicznie, wiem, że naruszyłem jakiś punkt regulaminu i skasował 1-2 wypowiedzi oraz dał mi bana, ale ponownie się zarejestrowałem i poprosiłem o skasowanie wszystkich moich wypowiedzi i bana dla mnie
nie chcę mi się z Tobą dyskutować, bo Ty odwracasz kota ogonem
mimo wszystko pozdro dla Ciebie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jeden dzień w tygodniu bez diety

Następny temat

brzuch i "boczki" - pomoc i rada

WHEY premium