SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bieg w miejscu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337
Biegam codziennie rano na czczo i wieczorem w miejscu przez 40-60 min. I mam pytanie: po jakim czasie powinnam zauważyć pierwsze efekty? Miesiąc czy dłużej? Pliss HELP!


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Gdzieś czytałem (nie pamiętam o ile to było sprawdzone źródło) że 10min intensywnego skakania na skakance odpowiada 30minutom biegu.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
Jeśli masz słabej jakości dywan to wydepczesz go w tydzień. Często zmieniaj miejsce.


A tak na serio: co uniemożliwia ci bieganie w terenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337
Haha... nie no dywan mam dobrej jakosci hmm.. a co mi uniemozliwia? hm.. ja mam 14 lat no i szkoła. sory ale nie mam jakos czasu zeby codziennie rano i wieczorem wychodzic i biegac, mieszkam w centrum i do jakiegos lasku mam kawałek, a po miescie to mi sie nie chce..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
A ja lat mam 19, w tym roku piszę maturę i jestem w stanie codziennie zrobić masę zadań a do tego mam czas na trening. Też do lasku mam daleko i biegam po mieście.
Tak się uczysz że nie masz czasu? Wystarczy raz dziennie, po południu i pół godziny w terenie spokojnie da efekty te co 60 minut w miejscu. Pogodę mamy coraz lepszą więc po co trenować w domu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337
Hmm.. no może i tak jakoś tam spróbuje troche pobiegac po dworzu

a jakbym tak codziennie skakała na skakance przez ok.40-60 min to by to pomogło spalić tluszcz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
Poczytaj o treningu HIIT - najlepszy sposób na spalenie tłuszczu do wykonania także na skakance.
Do tego oczywiście odpowiednia dieta.

Ale podejrzewam, że skoro masz 14 lat i chcesz się odchudzać to zapewne z mody lub wpływu koleżanek. Na początku proponuje zastosować się do 10 wskazówek żywieniowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Jak wygląda wersja na skakance? Chodzi o bardzo szybkie podskoki, a potem chwilę przerwy?

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
A jak czasowo to wygląda? 30 sekund max 20 wolniej? Tak jak w biegu?

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
No mniej więcej. Z czasem będziesz musiał zobaczyć ile s. wytrzymujesz szybkie tempo i jak długo zajmuje ci powrót do normalnego tętna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
A jak to się ma do spalonych kalorii? Ilość jest większa/mniejsza?

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w zgubieniu brzucha, ustaleniu dietu

Następny temat

BIEGANIE - kilka ważnych pytań. // DIETA - UDA

WHEY premium