SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bieg na 1000 a efedrynka ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 160
Witam, jestem nowy wiec prosze o wyrozumiałość.

Za jakis czas bedę brał udział w biegu do PSP na 50 i 1000 m.

chcę sobie pomóc w jakis spsób ponieważ nie miałem doczynienia z biegami do tej pory i jest dość cieżko ale ćwicze tak 3,4 razy w tygodniu po 2km od około 2 tygodni.
Forma raczej nie bedzie mi łatwo wyrobić nigdy nie biegałem.
Waga 110
wzrost 198 cm

Zastanawiałem sie na uzyciem tego środka przed biegiem i z raz na spróbowanie na trningu, i pytanie do Was tyczy sie to do osób które maja doczynienia lub posiadaja jakąś wiedze na ten temat czy ma to sns i czy da jakiś efekt?
bede chciał zrucić jakieś 10 kg masy ciała ponieważ przytyłem przez ostatnie 4 lata własnie tyle a wcześniej sie lepiej czułem.

Prosił bym o jakiś rady ewentualnie jakieś inne specyfiki ?

pozdrawiam wszystkich użytkowników SFD.PL !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Regularny trening, dorzuć efę i testuj jaka dawka na ile podana przed biegiem da Ci efekt o jaki Ci chodzi.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ankiete działu daj,musisz spróbować na treningach jak dana substancja na ciebie wpłynie,są też przed treningówki stworzone do sportów walki nie pompują tak też może był by efekt na plus,kofeina też nie jest złym wyjściem.Biegi masz na krótkich dystansach tak więc nie powinno byc problemu,poza tym trenuj bo to podstawa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 160
Wiem że Efka dobrze odchudza zmniejsza łaknienie i dobrze pali. Rozmawiałem kiedyś z gościem któy strasznie wysechł wrecz. zapytałęm co mu sie stało powiedział że zapodał własnie efke i bbiegał 2 km dziennie truchtem ale strasznie sie przy tym pocił a efekt po jakims czasie nie bede mówił jakim bo nie pamietam ale był piorunujący gość zwalił naprawde dużą mas ciała !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 160
a wracając do Efki to jakie dawki można by było tak na poczatek zastosować dla mnie, jak sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 160
a wracając do Efki to jakie dawki można by było tak na poczatek zastosować dla mnie, jak sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jaką masz tą efkę?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 160
narazie nie mam. rozgladam sie dopiero raczej, jaka zdobyć najlepiej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 160
dodatkowo za okoła 2 tygodnie zamierzam zakupić L-kanityne z olimpu oraz wzbogacić diete o dobry błonnik na lepszy metabolizm oraz jakiś koktail odrzywczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
zobacz co możesz mieć bo z efka jest problem,karnityna szkoda kasy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 160
szkoda kasy, myślałem ze daj jakieś efekty. a z odrzywek jest coś godnego polecenia na poprawe kondycji ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gino pomoc

Następny temat

Dieta przy cyklu

WHEY premium