SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bicie rekordu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1196
Mam kolegów co ćwiczą na mase ok 2.5 roku w sumie na mase ale starają sie brac jak najwiekszy cieżar i oszukiwać i 1 raz w tygoniu starają sie bić rekord na wyciskanie na klate np. wyciną w czwartek 100kg to w nastepny próbują 102 itd. albo 120 a w nasteny już 122 pytanie brzmi czy to dobry pomysł bo powiem szczerze że przeważnie co tydzień udaje im sie wycisną wiecej naiszcie czy to dobry pomysł i czy jakby wyciskali inaczej to by wyciskali wiecej czy nie z góry dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nowy powinien zacząc od czytania regulaminu!

tak ogólniego jak i w danym dziale!

jakby można było to bym Cie pochwalil a nie straszył banem

mam nadzieję, ze ta Twoja "nowośc" nie zmusi mnie bo spelniena tych "strachów"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Nie wiem czy to takie dobre dla ich stawów jest

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1196
może ktoś by sie wypowiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3680
ja tez czesto bije rekord o 2 czy 3 kg wtedy wiem ze sila idzie w gore i mam wieksza motywacje :P

-_-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 618
takie efekty będą mieli tylko przez jakiś okres,później pojawią sie kontuzje, bo wcześniej czy później organizm tego nie wytrzyma,nie jest to dobry sposób ćwiczenia na dłuższą metę-i nie radzę naśladowywać

a poza tym nie ma takiego treningu na masę,który by zakładał podejście do ciężaru max. w jednym powtórzeniu

rzeźba,siła,wytrzymałość

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1913
ja maxa sprawdzam raz na miesiac, lub po zakonczonym cyklu treningowym. Wydaje mi sie to wtedy najbardziej miarodajne jak rowniez nieprzeciazam w ten sposob stawów. A co do podejscia siłowego to chyba czujesz podczas kolejnych treningow ze sila rosnie (np odczucie jak by cieżar był lżejszy).
Na koniec dodam że też niespotkałem się jeszcze z tym żeby cieżary max. podnosic na treningu na mase.
pozdro

"...no pain ...no gain!! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mozna tez przeczytac atlas cwiczen i dowiedziec sie jak poprawnie cwiczyc na mase lub sile. oczywiscie sa odstepstwa ale pewne fundamentalne zasady lepiej zachowywac, jesli nie chce sie byc kaleka, bo co z tego ze na jednym treningu twoje miesnie wycisna 150kg jak na nastepnym twoje stawy odmowia posluszenstwa przy 100kg. Albo bedzie sie cwiczyc zgodnie z zasadami albo sie bedzie polamancem, no chyba ze jestes jakims cudem genetycznym ktoremu stawy sie superszybko regeneruja, 2,5 roku ten sam plan to tez piekny pomysl -> www.kulturystyka.pl/atlas/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 222
Moim zdaniem bicie rekordu co tydzien to jest głupota poniewaz stawy tego kiedys nie wytrzymaja. Jak juz tak chca bic rekord co tydzien to niech robi kilka powtorzenia na maxa i przeliczy to na specjalnej tabeli i bedzie wiedzial ile wycisnie na maxa, a stawy nie beda tak narazone na kontuzje.

"Życie jest zbyt krótkie zeby byc małym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3232
contviever jak mozna podniesc 150 a pozniej nie mozna 100 to chyba nie mozliwe chyba ze kontuzja

Jak pomoglem nie badź żur daj sog'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
rozumiem, ze jest to wypowiedź wnosząca o bana!

no bo po 4 latach się w tym temacie wypowiadać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3232
a nie mozna?bo ja tu nowy

Jak pomoglem nie badź żur daj sog'a

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASÓWKA DO OCENY_!!!

Następny temat

Dobre to ?!

WHEY premium