SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bialko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 467
siemka jakiej firmy bialko polecacie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 570
5 firm ?? Wydaje mi się że znacznie więcej, z czego większości niestety nawet nie znam. Monopolem bym tego nie nazwał. Faktycznie sporo tego Olimpu ale z czegoś to musi wynikać.

Co do badań firm to nie wiem ... wiem natomiast że są bardzo drogie, i trzeba mieć odpowiednie zaplecze technologiczne żeby je robić. Wątpię żeby większość firm było na to stać, i w ogóle żeby się chciałby badać

A Ty Qlonie siedzisz w tym biznesie ? I znasz się ?
synek ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 509 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8794
olimp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Jeżeli koncentrat np. whey 100, whey protein professional, nie liczy się tyle firma co konkretny produkt.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
A na co Ci bialko? Dieta jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
w takim wieku skup sie na zdrowym odzywianiu a nie za proszki sie łapiesz , to nie sa cudowne srodki na przyrosty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wincol
w takim wieku skup sie na zdrowym odzywianiu a nie za proszki sie łapiesz , to nie sa cudowne srodki na przyrosty

To jest gimnazjum, temu nie wybijesz z głowy "odżywek na mase".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 467
in the end i wincol to bialko jest nie dla mnie lecz dla kolegi który chce brac bialko i spytal sie mnie ktorej firmy ma wybrac wiec wstawilem ten post a ja preferuje naturalna diete mam wysoko białkową i węglowodanowa diete banany mleko ryz itp 2500cal dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
banany , mleko, ryz, i gdzie tu bialko

co do odzywek niech kolega szuka WPC sprawdzonej firmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 467
mleko jajka jogurt sery mięso i bialko roślinne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 399 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4291
Moje ulubione to OPTIMUM - WHEY GOLD STANDARD teraz jestem na 4+ NUTRITION - WHEY+ i też trafiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 106 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1216
ja wole trochę dołożyć i kupić pewne i sprawdzone białko czyli takie co ma faktycznie tyle białka co na etykiecie, pełny aminogram i nie zdenaturalizowane. A odnośnie białek 4+ czy są gdzieś jakieś wiarygodne, niezależne badania? Bo ja niestety producentowi na słowo nie uwierzę...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z suplementacją

Następny temat

Venom+OxyElite_pro

WHEY premium