SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3685
witam. Co możecie powiedzieć na temat tego białka Optimum 100% whey Protein. Czy nadaje się do spożycia bezpośrednio po treningu?? Jesli nie to jakie są godne uwagi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5938
nitroprogen lub pro longatum jak dla mnie najlepsze białka. Ultimate protein również dobre białeczko. Jest teraz promocja 20 % gratis na wszystkie białka z treca, więc jeszcze bardziej się opłaca. W smaku tak samo rewelacja
pozdr

Zmieniony przez - mohawk2 w dniu 2008-10-25 15:28:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
mozesz szamac po treningu,lecz nie zapominaj tez o weglowowdanach po treningu

a co do bialka to calkiem dobre,chodz jest kilka bialek lepszych

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3685
bezpośrednio po treningu białko a po ok. 1 godzinie normalny posiłek. Wspomniałeś że są lepsze, np.??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
nie wiem czy będzie lepsze bo tam tych nie miałem ale ja Ci mogę polecić białko Six Star Whey Protein. Dobre białko a smak wanilia po prostu ogień z dupy z mlekiem smakuje jak biała czekolada i to bynajmniej nie jak taka najtańsza z biedrony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3685
łączyć to z mlekiem, a nie z wodą. Słyszałem że z wodą jest lepiej bo szybciej rozprowadza się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
no tak, jeżeli chcesz brać po treningu to lepiej z wodą, ale np. w ciągu rano lub w ciągu dnia można z mlekiem pić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45
Witam.czy warto kupić białko z Ostrowi,a jak nie to jakie białko najlepiej kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
ostrowia to dobre bialko... (podstawowe) szamaj smialo

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
to zależy ile masz kasy. Ostrowia jest najlepsza pod względem jakość-cena. W smaku nie jest zła ale jakaś fajna też nie. Droższe białka po wymieszaniu mają mniejszą pianę lub nie mają, lepiej się rozpuszczają i lepiej smakują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45
kasa raczej nie gra roli,chodzi mi o białko dobre w działaniu,nie musi nawet być dobre w smaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
Ja kupuje ultimate protein jak dla mnie dobre białko i cena spoko,patrzec ze teraz jest powiekszone o 20% opakowanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer - problem

Następny temat

Jaka kreta?

WHEY premium