SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból tyłu głowy ! pomóż

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
jak cie nie przestanie bolec ta glowa w trakcie cwiczen to najlepiej udaj sie do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
masakra jest taki ból, czasem miewam

u mnie utrzymuje się on mniejwiecej do połowy treningu, potem przechodzi samoistnie, byc może dlatego że powyrzej połowy treningu strasznie głęboko oddycham a z początku raczej płytko i stąd ten ból Pozatym ostatnio pogoda może sprzyjać bólą głowy, przynajmniej na mnie pogod ma bardoz duży wpływ.

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1578
Odychanie jest bardzo ważne. Nie można zapominać o tym.

Zginąć w walce to żyć wiecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57
Witam!!! Mam ten sam problem. Trenuje już ponad 2,5 roku, nigdy nie mialem problemów z bólami a zwłaszcza z bólem głowy. Nigdy tez nie miałem problemu z cisnieniem. Ale ostatnio gdy robiłem klate przy wyciskaniu cos mi ******* z tyłu głowy że mnie niezle przymroczyło. Od tej pory przy klacie albo superseriach boli jak cholera nie da sie wykonać ćwiczenia nie wiem co jest! Biore HMB i Animal Paka od 3 tygodni. Czy może to mieć jakis wpływ? Proszę o pomoc!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
suple wpływu nie maja napewno.
głowa może pobolewac przy złym oddychaniu i zbyt forsownym/juz całkowicie na bezdechu/ treningu.
dlatego zawsze uczulam aby rzadko robic do ostatniego powtórzenia.

nie można raczej określic z tego opisu co jest przyczyna twojego bólu- mogą bowiem równie dobrze być one spowodowane urazem kregosłupa- może wyginałeś sie na ławeczce na wszystkiwe strony nie mając już sił by dopchnąc ciężar do końca...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57
Wiesz co rzeczywiście gdy wyciskam duze cieżary w różny sposob kombinuje na ławce może to dlatego, z tym oddechem tez jest różnie... Te bóle kiedyś miną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
pierwszy raz na shocku nie moglem ustac z bolu bani

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
postaraj sie trenowac wg. wskazowek, które ci wymieniłem- to powinno wiele pomoc.
ból jednakże jeśli nie ustąpi to niestety bedziesz zmuszony odwiedzić gabinet lekarski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57
OK dzieki za porady pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
Jeżeli zaboli na jednym czy dwóch treningach to może nie należy się tym specjalnie przejmować,bowiem jest multum przyczyn, np. ktoś wypije kawę przed treningiem, inny będzie miał takie problemy,bo miał słaby dzień albo sie nie wyspał,pogoda ma też tu niebagatelne znaczenie.Pozatym w grę wchodzi jeszcze zła technika,za duży ciężar ,no i nieprawidłowe oddychanie.
Natomiast jak zaczyna boleć dłużej,to sytuacja może być niewesoła.
Przedwszystkim to kwestia ciśnienia,ale też mięśni karku i stanu samego kręgosłupa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka ważnych pytań!

Następny temat

Inwidualny plan trengowy

WHEY premium