SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból nadgarstka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 49306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1871
ehh to co ja mam teraz zrobić?? bo nie rozumie do kogo mam się zwrócić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Do innego lekarza idź albo prywatnie nawet jak do tego samego pójdziesz to już inna gadka.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 77
do paply,
ja bym poszla ponownie do rodzinnego wzięła skierowanie do ortopedy(nawet iść prywatnie) niech on obejrzy, moze sam ci powie tak jak mi że rezonans reki i rodzinny wypisąl mi skierowanie na rezonans na którym okaząło sie że po torbieli mam uszkodzony kawalindek kosci w nadgarstku i więzadła poodrywały mi ise od kości...potem poszłam do chirurga z tym rezonansem i on ci powie , czy wystarczy artroskopia, czy tak jak w moim przypadku niestety nie dała oczekiwanego efektu i teraz czekam na termin operacji, gdzie ręka ma być na troche unieruchomiona ale wole poświecić pare miesięcy nawet byle ten dokuczliwy ból i problem znikł,żebym mogła też poćwiczyć beż stękania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 77
czy ktoś po rehabilitacji dostał wysypke na ręcę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja jeszcze u lekarza nie byłem wizyta w poniedziałek się szykuje. może uczulenie na jakieś leki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 77
...narazie codziennie jem tran tylko, przeciwbólowe ograniczyłam do max,żeby nie uzależnić organizmu tym bardziej ze czekam na operacje i boję się ,że potem bardziej będę potrzebowała przeciwbólowych jak teraz.dizś dalej widze krosty są bledsze niż pierwszego poranka, małe ale wypukłe.dziwne nawet nie swędzą ...
ale co tam
daj znaka koniecznie jak po wizycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4586
Miałem identyczny uraz złe zabezpieczenie nadgarstka podczas sparingu i poszło...
Ręka spuchła 2x i w dodatku sina a ból taki że nie dało się wytrzymać...
Poszedłem do chirurga no i gips na 4-5tygodni gips zdjęty ale jeszcze trochę boli ;/

Zmieniony przez - CrashuGT w dniu 2010-04-18 12:04:58

"Nie jest trudno pokonac w walce byka
Nawet 800-kilogramowego. Istnieje jednak pewien warunek -nie mozna sie go bac."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 77
to złamała ci się kość czy też wiązadła albo ścięgno? powiedziano mi, że w czasie operacji będą wzmacniać mi wiazadło i ściegno z podspodu do góry przeniosą ... dla mnie magia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4586
Ja miałem złamanie i do tego kciuk wybity czy jakoś tak nie zrozumiałem dokładnie lekarza ale 2 miesiące po zdjęciu treningi na siłowwni były takie jakbym dopiero co zaczynał.

"Nie jest trudno pokonac w walce byka
Nawet 800-kilogramowego. Istnieje jednak pewien warunek -nie mozna sie go bac."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 77
yow...niezła masakra, ale szczęsciarz,że najgorsze juz za Tobą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strzelające biodro, dysplazja stawu biodrowego czy cos innego...?

Następny temat

wzrok a okulary

WHEY premium