SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból nadgarstka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 49304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
krimp lekarza się spytaj co możesz brać najlepiej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 77


ju sobie rano dziablam, będę spowiadać sie przed narkozą, za tydzien ide pod nóż uuu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 77
he he peplaszam ale chciałam wypróbować jak zdjecie tu wstawic i wieeem eureka :)pokaże gibsio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4586
^^ chcieć znaczy móc ;D Ale mówie Ci będzie wszystko ok ;D A podczas usypiania ta narkoza fajnie działa szybko odpływasz więc jest co wspominać ;D

"Nie jest trudno pokonac w walce byka
Nawet 800-kilogramowego. Istnieje jednak pewien warunek -nie mozna sie go bac."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 77
przeżyłam ;) wczoraj miałam zabieg operacyjny, skonczylo sie ns drucie, narkozy nie bylo, tak jak poprzednio znieczulenie miejscowe,raczej tomna byłam, wiertarka dziury technika kirschnera i wstzeliwano chyba druty w to,JESZTEM DUMNA Z MOICH CHIRURGÓW KŁANIAM SIE DO KOSTEK, pomimo mojego gadulstwa tam siedzialam jak myszka, z oczami zapewne jak zaba po burzy...Lapka boli teraz,ja mam problem z prostowaniem palcy ale musze to cwiczyc wiec staram sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Szybkiego powrotu do zdrowia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 77
nie dziekuje na to licze, moge smialo podac namiary na chirurgów jesli chodzi o poznań, jakby co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 77
czy ktos wie czy po operacji to normalne,ze mam zawroty głowy i mdłości ?bo to ze puchnie reka jak bańka i sinieja palce to ponoc normalne i wtedy poprostu łapke trzymam w górze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Może wpływ znieczulenia, zapodaj fotkę łapki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4586
Witam. Dawno mnie nie było w tym temacie ;D To że palce puchną to normalne , ale co do omdleń to nie mam pojęcia co może być przyczyną może to jak patrzysz na szwy;p przynajmniej ja tak mam ;]

"Nie jest trudno pokonac w walce byka
Nawet 800-kilogramowego. Istnieje jednak pewien warunek -nie mozna sie go bac."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strzelające biodro, dysplazja stawu biodrowego czy cos innego...?

Następny temat

wzrok a okulary

WHEY premium