SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból brzucha na mecie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1458 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15087
ile czasu cie juz tak boli? moze poprostu spowodowane byc tym zatruciem i zoladek bedzie sie powoli regenerowal.. :)

On ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
jakis czas temu pytałem jednego z naszych specow o ten problem.

Kup coś na płukanie żołądka w aptece i siemię lnianie mielone które pij po kazdym posiłku. Tutaj przyczyn moze byc kilka zastosuj rowiniez hepatil 3 tab. na dzien po głownych posiłkach.

jelita, watroba, zoładek to biore pod uwage ale mi sie zdaje ze cos na zoładku zalega.

pozdro

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 778
boli cię brzuch ? to idz się wysrać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1458 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15087
Montana ales zaszalal :)

On ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1963 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17252
palisz papierochy?

ex TyreX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
boli mnie od niedzieli/poniedziałku, zaczelo sie po tej kanapce w oskarze

szlugow nie pale :)

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 778
sorki prv_87 nie mogłem się powstrzymać, a tak poważnie to pewnie jakieś zatrucie bo w przypadku wrzodów to żołądek napier....a przez pere tygodni i po tym przerwa, zależy też w jakim jest stadium choroba, ogólnie to przerąbane jest mieć wrzody jak pujdziesz do konowała to cię wyśle na gastroskopie takie badanie że ci do ryja rure wkładają, odczekaj pare dni jak będzie wszystko ok. to zapomnij o sprawie
pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
zauwazylem tez spadek apetytu, po prostu mniej mi sie chce jesc a czasem nie mam wqogole ochoty. Myliscie ze to moze miec z tym jakis zwiazek ?>?

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
"ano jak zjem platki owsiane to bardzo czesto troche zbiera mi sie na wymioty ale to mialem juz wczesniej, przed cyklem tez "

no wlasnie tez mam tak bez rzadnego koksu, jem rano platki owsiane lub musli( ogolnie platki z mlekiem) to zygac mi sie chce...od czego to moze byc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12460
tez tak mam heh. dlatego sniadanie jem bardzo skromne dopiero pozniej po jakies godzinie lub dwoch zjadam normalne sniadanie. cholera wie od czego to

solomeja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam problem :( deka+tesc+meta

Następny temat

Cykl do oceny

WHEY premium