Sergio Oliva Jr. odważnie powiedział, że Kai Greene powinien wystartować w Olimpii w 2019 roku, ponieważ "Phila nie ma i nie wraca". Oliva Jr. dał jasno do zrozumienia, że ​​Kai Greene nie ma teraz wymówki, aby nie przystąpić do rywalizacji, a kulturyści, którzy "zachowują się tak, jakby ich to nie obchodziło", tak naprawdę ogromnie pragną tytułu MR. O.

"Jeśli Kai nie wróci, oznacza to, że kłamał swoim fanom i bardziej zależy mu na pieniądzach, w co nie chcę wierzyć" - powiedział Oliva Jr., odnosząc się do innych przedsięwzięć Greene'a, takich jak aktorstwo w filmach i programach, niż staranie się o tytuł Olympia.

Podczas wywiadu dla Muscular Development Oliva Jr. powiedział również:

"Myślę, że widziałem to, widziałem ludzi takich jak Shawn Ray i wielu z nich udaje, że im nie zależy na zdobyciu I miejsca, ale oni chcą tego tytułu Olimpa i myślą o tym przez całe swoje życie. Myślę, że Kai również to robi."

https://youtu.be/efnDhUesG_w

Kai Greene zajął drugie miejsce w konkursie Mr. Olympia tuż za Philem Heathem trzy razy (w 2012, 2013 i 2014 roku). Nie jest tajemnicą, że Greene uważał, że nigdy nie wygra z powodów politycznych, ale w oczach wielu ludzi zasłużył na przynajmniej jedno trofeum Sandowa. Greene ponownie spróbował swoich sił w 2016 roku, wygrywając Arnold Classic, Arnold Classic Brasil i Arnold Classic Australia, ale w tym samym roku zakończył swoją karierę, nie stając do walki o najważniejszy tytuł. Otrzymał specjalną ofertę powrotu do Mr. Olympia 2017, lecz odmówił. Greene postawił na aktorstwo, pojawiając się w filmach i serialu "Stranger Things" Netflixa.

ZOBACZ: Kai Greene w nowej odsłonie

Kai Greene zagra w filmie “Crazy Fist”

Nie oznacza to, że odpuścił treningi, a jego wielki powrót jest nadal możliwy. Wielu ludzi byłby zachwyconych widząc go ponownie na wielkiej scenie i byłoby to również korzystne dla organizatorów Olympii. Oczywiście Sergio Oliva Jr. wyraził swoje zdanie, ale ostatecznie decyzja czy warto ponownie zawalczyć o tytuł, należy do samego Kai Greene'a. W końcu ma doświadczenie i mógłby zaskoczyć wszystkich. Czy Kai Greene powróci w 2019 roku? Będziemy musieli poczekać i zobaczyć!

Komentarze (3)
georgu

Trzymam kciuki za Kaia żeby wrócił ;) Choć podejrzewam, że jak wygra bez Phila, to satysfakcja nie będzie ta sama

0
RikRozz

Ja tam zawsze uwazalem ze jest lepszy od Phila, chetnie bym zobaczyl go ostatni raz na scenie Mr O

0
domosos

Na tym zdjeciu to mi przypomina Gora z Mortal Kombat.

0