Aby przygotować się do głośnej walki z Eddiem Hallem, Hafthor Bjornsson daje z siebie naprawdę wszystko. Całkowicie poświęcił się treningowi i przygotowaniom, co widać gołym okiem. Sylwetka potężnego siłacza znanego jako „Góra” bardzo zmieniła. Chociaż nadal jest ogromny i ma dużo mięśni, Bjornsson wygląda na znacznie mniejszego.

Polecamy również: Eddie Hall i Hafthor Bjornsson zmierzą się na ringu?

Przygotowanie do walki bokserskiej to nie taka prosta sprawa. Wiele osób myśli, że boks czy inne sporty walki to tylko nauka uderzeń pięścią i obrony przed uderzeniem. Oczywiście tak jest, ale równie istotnym elementem całej układanki jest także przygotowanie sprawnościowe i wydolnościowe. Podczas przygotowań do walki zawodnicy robią bardzo dużo treningów typu cardio. Oczywiście przy okazji tracą przy tym na wadze. W niedawnym poście na Instagramie możecie zobaczyć, o ile mniejszy stał się Hafthor Bjornsson.

 

Ta zmiana w jego sylwetce była bardzo potrzebna. Jeśli Hafthor Bjornsson ma nadzieję na osiągnięcie najwyższej formy bokserskiej, będzie to wymagało zrzucenia nadmiaru mięśni, aby być szybszym i zwinniejszym na ringu. Zarówno Bjornsson, jak i Hall traktują pojedynek bardzo poważnie. Jesteśmy ciekawi, jaki będzie efekt końcowy!

Polecamy również: Hafthor Bjornsson kończy karierę w Strongman?

Komentarze (1)
Anonim

Cóż, tylko mu na zdrowie wyjdzie.

7