SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

anapolon... pierwsze przyrosty...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
brałem tego antka,jak dla mnie i paru innych osób lipa,chociaż kilka osób chwaliło tu na forum.
Jednakze moim skromnym zdaniem - szkoda na to kasy.
Zdrowia

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3309
ale poszlo cos po nim?

Cechą życia jest pęd ku wielkości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
powiem Ci,że znikome rezultaty, wziąłem chyba 26 tabsów o ile pamiętam i dałem sobie spokój. Raczej napewno nie jest w tym oxymethylon,bo brałem najpierw po 2 ,a potem po 3 dziennie i lipa.Lepiej dobrą metke kupić,naprawde

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
lepiej kupic dobreg antka
wogole temat porazka, wstyd na caly internet jak ktos to przejzy...

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
no jak sie ma dostęp do dobrego antka to fajna sprawa,ja sie już dwa razy przejechałem i już sobie antka odpuszczam

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 127
antek to mocna rzecz ale kazdy rodzaj antka na kazdego dziala inaczej na mnie nie zadzialal wogole i jak dla mnie szkoda kasy na to bo to nawet nie jest w 50% pewne ;] a tak na marginesie to antek to mistrz w roz******laniu watroby , najbardziej toksyczny koks na rynku, a wiec na zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Ale farmazony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 127
a na podtrzymanie dobry bedzie prop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
byku Ty juz nie doradzaj
same glupoty

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3309
dokoncze tego antka i daje sobie spokoj narazie... a potem jakas metke zarzuce bo nie chce sie strzalowac narazie... Wielkie dzieki za pomoc... SOGi juz polecialy...

Cechą życia jest pęd ku wielkości

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROBLEM!!!

Następny temat

Anaboliki w Suplementach!

WHEY premium