SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

anabol cykl porady i opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1085
Witam wiec tak za 1-2 miechy zaczynam cykl na anabolu mam 100tab i na odblok mam 24tab clomid jeszcze dokupię Sylimarol mam zamiar brać
do 1 tab anablu + 2tab syli... i po cyklu Essentiale forte i mam
zamiar pojechać na Storm + Shock Therapy żeby nie było masz taki
wielkich spadków po anabolu i jeszcze do cyklu dokupię Cynk 15 mg 107 tabl i FILOMAG B6 i zastanawiam się nad Olimp Labs - Tribusteron 90 - 120 cap dzięki i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35766
https://www.sfd.pl/ANABOL_-_British_Dispensary-t318906-s3.html
przeczytaj to sobie... opinie sa sprzeczne ale moim zdaniem ta meta to tragedia

Nie zniechęcaj się, obojętnie jak długa byłaby to Droga. Ona jest dla najlepszych. Pamiętaj, gdyby to było łatwe, to każdy by to robił. Mistrzowie są budowani cegiełka po cegiełce, a to boli. Czasami, może to zająć całe życie. Czasami, nikt tego nawet nie zauważy. Miej serce. Góra, na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki. Ale i tak, nie wolno ci przestać się wspinać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
najpierw ankiete wypelnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
do 1 tab anablu + 2tab syli... i po cyklu Essentiale forte i mam

chyba zartujesz... 1.sylimarol jest slaby 2. essentiale podczas a nie po cyklu 3. po cyklu Hepatil

podczas cyklu
esseliv/essentiale/liv52 + lecytyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1085
wiec podczas cyklu biorę : Essentiale forte / ESSELIV / LIV 52 / LECYTYNA 1200 mg FORTE jak będzie najlepiej dawkować te osłonki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
specjalnie je oddzielilem znakiem "/" ze bierzesz ktores z tych i do tego + lecytyna

czyli np
esseliv i lecytyna podczas cyklu a hepatil po

a tak w ogole to ankieta dzialu doping
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1085
Dzięki i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 473 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18404
24 tabsy clomidu do 100 metki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
to liczba podana jako 'srednia',dlatego ze po mecie odblok nie jest musem,a pct jest rzecza indywidualna..

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35766
anabol pakowany po 100 tab... zly wybor

Nie zniechęcaj się, obojętnie jak długa byłaby to Droga. Ona jest dla najlepszych. Pamiętaj, gdyby to było łatwe, to każdy by to robił. Mistrzowie są budowani cegiełka po cegiełce, a to boli. Czasami, może to zająć całe życie. Czasami, nikt tego nawet nie zauważy. Miej serce. Góra, na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki. Ale i tak, nie wolno ci przestać się wspinać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1085
mateja1989 czego ?? tak sadzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35766
z tego co wiem to real pokowany jest w tubach...a pozatym mialem kiedys ta metke...walilem ja na pierwszy cykl z prolonem i powiem ci ze tej metki to wsumie niepoczolem...

Nie zniechęcaj się, obojętnie jak długa byłaby to Droga. Ona jest dla najlepszych. Pamiętaj, gdyby to było łatwe, to każdy by to robił. Mistrzowie są budowani cegiełka po cegiełce, a to boli. Czasami, może to zająć całe życie. Czasami, nikt tego nawet nie zauważy. Miej serce. Góra, na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki. Ale i tak, nie wolno ci przestać się wspinać.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Substancje oralne - różnice w stosowaniu.

Następny temat

4 cykl

WHEY premium