SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aktualna forma

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 643 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18607
Siemanko on chyba zabladzil i nie wie gdzie jast:) pozdro

pamietaj ze zawsze moze byc lepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 840 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28049
czy masz jakieś postanowienia na nowy rok ? i napisz jak forma rośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 643 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18607
Czesc Wszystkiego Dobrego W Nowym Roku dla wszystkich!!! Sylwester mnie rozwalil jestem chory i ten tydzien musze odpuscic z silka ale forma nie jest taka zla waze ok 115 kg jezeli chodzi o starty to narazie wykluczone moim celem jest byc zawsze w takiej formie zeby nie bylo kichy pozdro Kamil widzialem Twoje fotki jest dobrze masa poszla teraz czas na zbijanie tego w solidny miesien powodzenia

pamietaj ze zawsze moze byc lepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 840 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28049
no to nieźle, a ja jeszcze musze nogi i łydki zrobić i bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 643 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18607
no to do roboty bo nogi i lydki to nie taka prosta sprawa powinienes te grupy traktowac priorytetowo i robic na poczatku tygodnia kiedy jest naj wiecej sily i checi ja tak robilem a efekty same przyszly ale to byly hardcorowe treningi :) pozdro

pamietaj ze zawsze moze byc lepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 222 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3447
Czesc. Mam takie pytanko. Przez ten czas kiedy miałes kontuzje kregosłupa to nie trenowałes wogóle?czy tylko nie nie robiles ćwiczen ktore obciazały by kregosłu i lekko od czasu do czasu pomachałeś troche. I teraz po powrocie na silke jakie ćwiczenia wykonujesz na barki i na nogi? i czy na plecy robisz jakies wioslowania w opadzie tułowia.thx. pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 643 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18607
Witam wiec tak przez caly okres nie trenowalem bol byl zbyt duzy to po pierwsze, chodzilem na specjalne masaze ktore mialy na celu rozluznienie calego kregoslupa aby zrobic rotacje a jak bym cwiczyl w tym czasie i spinal te miesnie to by byla syzyfowa praca.Po 6 misiacach jak reka odjol z tym ze nie moge robic cwiczen bezposrednio obciazajacych kregi na nogi zaczalem od wyprostow i uginan teraz robie rowniez sownice ale krotkie ruchy i syzyfki wioslowania wogole zamiast tego robie cwiczenia zastepcze np siedzac przodem do wyciagu rozne przyciaganie do przepony na barki wznosy podciaganie do brody wyciskanie co najwyzej na malych ciezarach z oparciem.Podstawa to wzmacniac caly czas miesnie brzucha i prostownikow to daje lepsza stabilnosc przy wszystkich cwiczeniach mi to pomaga pozdrawiam jak bedziesz mial jakies pytania to wal nara

pamietaj ze zawsze moze byc lepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 711 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16417
Witam jestem pelen podziwu moje uszanowanie dla mistrza :)

trening czyni mistrza

http://www.sfd.pl/temat253029/ -->ocen mnie :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 643 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18607
Siemka czyzby Ktos znajomy:)

pamietaj ze zawsze moze byc lepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 840 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28049
napisz jak taam postępy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spice odświeża swój widok :-)

Następny temat

StoOoNka Foto

forma lato