SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

akademik wojskowy WAT

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Interesuja mnie warunki zakwaterowania w akademiku wojskowym. Planuję w przyszłym roku akademickim rozpocząć studia na studiach wojskowych. Jak wyglada życie w tym akademiku, ilu osobowe są pokoje, jakie warunki (WC, prysznic), co jest w pokoju (czy jest internet?)). Jak wyglądają pokoje. Z tego co się dowiedeziałem, to studenci wojskowi mają zagwarantowane wyżywienie, jakiej jest ono jakości, czy jest zjadliwe. Czy akademiki wojskowe sa koedukacyjne, czy tylko męskie i osobno żeńskie. Może moje pytania są naiwne, ale do tej pory żyłem pod kloszem moich szanownych rodziców i nie wiem czy bedę w stanie się znaleźć wśród prawdziwych żołnierzy. Bardzo proszę o szczere i konstruktywne odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Z tymi pytaniami to bardziej na forum WAT ( jeśli mają) lub na forum wojskowe ogólnie. Chyba że ktoś był tam i jest w stanie odpowiedzieć.

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

krople do oczu

Następny temat

universal nutrition animal cuts

WHEY premium