SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aeroby po ilu minutach pali się fat ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
wiesz odnośnie aerobów kwestia jest dość różnie postrzegana i różne są zdania

mi sie wydaje że przede wszystkim organizm nawet podczas długich aerobów nie czerpie tylko energii z tłuszczu zapasowego ale także z glikogenu watrobowego i mięśniowego (głównie mięśniowego) więc z tego co wyczytałem sam jakiś czas temu im dłużej tym spalanie przesuwa się na korzyść kwasów tłuszczowych .
Na czczo nie raz była dyskusja zeby zabezpieczac mięśnie albo lekkim posiłkiem albo aminokwasami

Po treningu siłowym nie przekraczałbym 30 minut aerobów

ale specjalistą w odchudzaniu nie jestem ,ale postaram się zdobyć pomoc

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15599
ja gdzieś widziałem oczywiście nie mówię że to prawda ale widziałem taki rozpis na jakieś stronce:
do 20 minut 80% węgli 20% tłuszczu
20-40 minut 50% węgli 50% tłuszczu
powyżej 40 minut 20% węgli 80% tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
To bardzo prosiłbym o pomoc bo chciałbym zgubić fat z brzucha bo to priorytet , ja cały czas biore glutamine leucyne i bcca przed siłownia i aerobami , ale przed siłownią nie wiem czy jest sens brac bcaa bo i tak jest posiłek .Bede czekał na rady bo sam już nie wiem co i jak z tym paleniem fatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
bcaa wraz glutamina i leucyna oraz porcja bialka jedz po silowym. Przed nie trzeba.

PO silowym przyjmuje sie, ze aeroby od razu "palą tluszcz"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
dziękuję że wpadłaś

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
a w dni nie treningowe rano na czczo przed bcaa leucyna i aero ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925

nie widze potrzeby, jezeli dieta jest odpowiednia nic ci nie brakuje. Jak aero nie przekracza duzo godziny nie ma zagrożenia dla miesni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Aha to jeśli aero np po treningu wynosi 30 min to murze brac bcaa itd przed aero ? tak samo jeśli robie w dni nie treningowe aero to czy muszę brać aminokwasy bo duzo osób zaleca żeby miesnie sie nie spaliły .Rozumiem ze powyżej 30 minut wskazane jest branie aminokwasów a poniżej już nie ? czy sie myle i czy jest to wskazane jak ma sie aero 4 x week
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja bym jednak mimo wszystko przed areobowym na czczo brał porcję BCAA. O spalenie mięśni po nocnym katabolizmie nie tak trudno. Porcja BCAA przed areo na pewno nie zaszkodzi, a może pomóc. Po albo porcję leucyny albo posiłek bogaty w szybkoprzyswajalne białko.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Dobra bede robil tak jak zawsze robiłem , bcaa przed i po aero i w medzu czasue glute i leucine , miejmy nadzieje że efekty spalaniu fatu będą widoczne za 2 - 3 tygodni szkoda ze nie da sie fatu miejscowo spalic .Aktualnie po treningu i aero - 20 minut .Po jakim czasie widać spalanie się tłuszczu , wiem ze kazdy jest inny ale jest jakies minimum
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split do poprawy

Następny temat

Moja współpraca z siłownią.

WHEY premium